Connect with us

Novinky

Tento víkend darček každej návštevníčke butiku Namoste a keramického ateliéru Jana Bayer

Published

on

Tešíme sa vašej priazni a chceme vás obdarovať. Príďte už tento víkend navštíviť náš butik Namoste a vyberte si z novej nádhernej kolekcie jeseň/zima 2019 napríklad od značky PASSIONI. Darček získa každá návštevníčka butiku a keramického ateliéru.  Jeho majiteľka Jana Bayer vás aktuálne pozýva na  jesenné kurzy Tvoríme TEKVIČKY. Vyrobte si vlastnoručne jesenné dekorácie a potešte seba i svojich blízkych.

Advertisement
Hello GPT

 

Jesenná kolekcia plná noviniek

V butiku Namoste máme pre vás pripravenú novú kolekciu svetríkov aj twinsetov zn. PASSIONI,  novú kolekciu nohavíc STARK a exkluzívne kardigány a kabáty francúzskych značiek.

Advertisement
Hello GPT

Rovnako si môžete vybrať z novej kolekcie exkluzívnych jesenných šiat  s motívmi kože. Tento týždeň dorazila aj nádherná bižutéria z Francúzka v trendových farbách a vzoroch vhodná aj ako darček pre vašich blízkych. 

Jesenné keramické dekorácie si môžete kúpiť aj vyrobiť

Keramikárka Jana Bayer organizuje v nasledujúcich týždňoch jesenné tvorivé kurzy. Zamerané budú na výrobu dekoratívnych keramických tekvičiek, pri ktorých môžete popustiť uzdu svojej fantázii.  Pridajte sa  a zažite krásne chvíle počas tvorenia s hlinou.

Advertisement
Hello GPT

Môžete sa tiež prísť pozrieť a kúpiť si výrobky z hliny, ktoré  budú ozdobou  vášho domova alebo darom pre vašich blízkych. Pri návšteve počas nasledujúceho víkendu získate keramický darček pre vaše potešenie.

Butik Namoste a keramický ateliér Jany Bayer sídli uprostred piešťanskej pešej zóny (Winterova ulica).

Advertisement
Hello GPT

 

PR

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články