Connect with us

Reklama

Televízne technológie budúcnosti

Published

on

To, o čom ste kedysi snívali, máte na dosah! Nové technológie umožňujú zdieľať multimediálny obsah okamžite a bez použitia otravných káblov a hľadania správnych konektorov. Programy môžete prepínať hlasom či pohybom ruky a obľúbené filmy sledovať 3D v pohodlí domova.

[singlepic id=30918 w=320 h=240 float=left]Jeden z najmladších prírastkov v televíznej rodine predstavujú Smart TV. Ako už samotný názov napovedá, ide o skutočne inteligentnú technológiu – najnovšie modely od Samsungu sú prešpikované úžasnými schopnosťami. Smart TV môžete ovládať hlasom – napr. povelmi prepni kanál alebo pridaj hlasitosť, na interaktívnej obrazovke aplikácie reagujú na vaše gestá a bez problémov využívate pripojenie na internet.

Trojrozmerné zážitky

Novú dimenziu sledovania televízie prináša konverzia klasického 2D formátu do trojrozmerného. Váš obľúbený film si na najnovších modeloch od Samsungu vychutnáte vo fantastickej kvalite obrazu s jedinečným kontrastom v 2D alebo neuveriteľnou hĺbkou v 3D.

Strhujúcou novinkou je technológia All share. Prepojenie telefónu, notebooku, fotoaparátu, tabletu či televízora navzájom nikdy nebolo jednoduchšie. Zabudnite na káble! S All share jednoducho a okamžite prenesiete fotografie či iný multimediálny obsah z jedného média do druhého.

Ako to funguje v praxi? Na výlete odfotíte mobilom zopár fotografii. Večer príde návšteva a chcete sa vašimi úlovkami pochváliť. Jednoducho zapnete All share na mobile aj na televízore a fotky za pár sekúnd sledujete na TV obrazovke. Túto technológiu budúcnosti si môžete vyskúšať na vlastné oči – v predajni Elektro v OD DOMOSS.

Investícia do inteligentného televízora sa skutočne vyplatí – technológia Smart Evolution od Samsungu váš prijímač každý rok aktualizuje a úplne pretvorí. Budete tak mať neustále po ruke najmodernejšie inovácie a kráčať s trendmi bez toho, aby ste museli kupovať nový model.

V špecializovanej predajni OD DOMOSS nájdete širokú ponuku úsporných LED TV, LCD, plaziem či SMART TV, z ktorej si zaručene vyberiete model presne podľa vašich požiadaviek.

Text a foto: PR Domoss

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.