Connect with us

Reklama

Svet tlače vo FaxCopy

Published

on

Spoločnosť FaxCopy rozšírila paletu služieb pre profesionálov i bežných klientov. Tlač a zviazanie diplomovky, samoobslužné kopírovanie, veľkoformátová tlač, skenovanie aj laminovanie – to všetko ponúka firma s jedenásťročnou tradíciou.

[singlepic id=15005 w=320 h=240 float=left]Čoraz samostatnejšie a slobodnejšie sa môžu cítiť zákazníci, ktorí potrebujú vo FaxCopy niečo vytlačiť alebo nakopírovať. Samoobslužné stanice PRINT-SHOP, vybavené multifunkčnými strojmi s grafickými a textovými aplikáciami, im ponúkajú pohodlie, v ktorom si každý navrhne a upraví vlastné dokumenty. Študenti si môžu vytlačiť diplomovky.

Nízkonákladová tlač je určená najmä profesionálnym grafikom a reklamným agentúram. Najvýkonnejšie prístroje značky Canon dokážu vytlačiť alebo nakopírovať až 60 strán za minútu. Problémom nie je kriedový, matný, lesklý ani foto papier. Plotre Canon BJW si poradia aj s formátom A0. Architekti a projektanti môžu finalizovať svoje návrhy v tejto veľkosti vo formáte PDF alebo Coreldraw.

[singlepic id=15006 w=320 h=240 float=right]Technologický pokrok dnes umožňuje pracovať s rozmanitými materiálmi. Vďaka tomu je stále prístupnejšia exteriérová tlač, ktorá vyžaduje odolnosť poveternostným podmienkam a dobrý pomer kvality a ceny. Plotre značky Roland dokážu aj to, čo bolo ešte nedávno nemožné. Priamo v predajni si môže dať zákazník takto vytlačené produkty orezať do požadovaných tvarov a veľkostí. Pred nepriaznivými podmienkami ich ochráni veľkoformátové laminovanie.

Grafici vo FaxCopy zabezpečia všetky práce spojené s úpravou textov, editovaním vektorov alebo kolorovaním starých fotografií. Zaujímavou službou je vektorizácia loga. Naskenovaná alebo odfotografovaná firemná značka ožije kvalitou vďaka prevedeniu do kriviek a bude pripravená na akýkoľvek účel.

Už tradične ponúka spoločnosť výrobu fotozošitov, personalizovaných CD obalov, vizitiek, reklamných a darčekových predmetov. Svoje zážitky si môžete zvečniť na tričku, šálke, šiltovke, kravate, vankúši, plátne, kalendári podľa vašich predstáv. Novinkou je technológia umožňujúca vyrábať pečiatky s fotografiou a potlačiť žabky k vode.

V lete dostanú zákazníci, ktorí si dajú spraviť svoje jedinečné a originálne tričko, malý darček – 0,5l piva.

[nggallery id=822]

Autor: PR

 

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články