Svadobný salón Lenna má šaty takmer pre každú nevestu – teraz ich môže aj vyhrať

Svadobný salón Lenna má šaty takmer pre každú nevestu – teraz ich môže aj vyhrať

17. februára 2019 Off Od PNky.sk

Chystáte sa na svoj veľký deň a hľadáte výnimočné svadobné šaty? Idete na ples, stužkovú, či iné podujatie a potrebujete spoločenské šaty? Navštívte svadobný salón Lenna na Winterovej ulici v Piešťanoch a určite si vyberiete.

Svadobný salón v priestoroch na začiatku pešej zóny v smere od Kukučínovej ulice funguje od roku 2017. Za tú dobu si tu vybralo šaty veľa žien na rôzne príležitosti.

“Šaty predstavujú skĺbenie ženskosti a intimity – musia reflektovať osobnosť a vnútro každej nevesty,” hovorí majiteľka Lenka Stankovičová. V salóne Lenna vám veľmi radi pomôžu s výberom tých najvhodnejších, ktoré z vás spravia dokonalú nevestu, či dámu. 

Šaty si môžete vyskúšať na prevádzke, alebo pokojne aj v pohodlí domova, kam vám ich privezú na skúšku. Šaty vám rovnako zapožičajú na predsvadobné fotenie a k dispozícii sú aj ďalšie rekvizity od dáždnikov až po  lodičky.

„Snažíme sa vyhovieť potrebám každej nevesty s rôznymi druhmi postáv. Naše svadobné šaty spĺňajú kritéria i náročných neviest. Uspokojíme takmer každú, či už majú záujem o šaty čipkované, alebo hladké zo saténu, či ľahké z jemného tylu. Rovnako spoločenské šaty sa snažíme dopĺňať pre všetky vekové kategórie,“ dodáva L. Stankovičová.

Aktuálne sa navyše môžete zúčastniť súťaže a vyhrať šaty na svoju svadbu:

Niekoľko inšpirácií zo salónu Lenna. Viac na www.salonlenna.sk.
PR