Piešťanská spoločnosť RO-EXPO pre vás zabezpečí dodávku pracovných a ochranných pomôcok, náradia, či spojovacieho materiálu aj v týchto dňoch. Podľa opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR sú síce kamenné prevádzky zatvorené, eshopy však naďalej poskytujú svoje služby. Počas karanténnych opatrení tak môže využiť čas na prácu doma a ak vám niečo chýba nakúpiť môžete v RO-EXPE. V Piešťanoch vám tovar doručia do 2 hodín. 

V eshope RO-EXPO si môžete vybrať z bohatej ponuky skrutiek, matíc, podložiek, kotiev, hmoždiniek a celého sortimentu spojovacieho materiálu. K dispozícii je tiež ponuka náradia ručného i elektrického, záhradných pomôcok, pracovných a ochranných odevov a množstva ďalších vecí. Žiaľ ponuka rúšok a respirátorov je tak ako inde momentálne obmedzená.

Firmy a živnostníci sa môžu zaregistrovať prostredníctvom emailovej žiadosti na ro-expo@ro-expo.sk a následne môžu nakupovať v eshope s výraznými zľavami!

Spoločnosť aktuálne ponúka dovoz v rámci Piešťan do 2 hodín v cene 3 eurá.  Distribúcia do iných miesta na Slovensku do 24 hodín pri objednávke do 11.00 hod.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972