Connect with us

PR Články

Ste doma a potrebujete spojovací materiál, alebo napríklad rukavice? Z eshopu RO-EXPO vám ich doručia do 2 hodín

Published

on

Piešťanská spoločnosť RO-EXPO pre vás zabezpečí dodávku pracovných a ochranných pomôcok, náradia, či spojovacieho materiálu aj v týchto dňoch. Podľa opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR sú síce kamenné prevádzky zatvorené, eshopy však naďalej poskytujú svoje služby. Počas karanténnych opatrení tak môže využiť čas na prácu doma a ak vám niečo chýba nakúpiť môžete v RO-EXPE. V Piešťanoch vám tovar doručia do 2 hodín. 

V eshope RO-EXPO si môžete vybrať z bohatej ponuky skrutiek, matíc, podložiek, kotiev, hmoždiniek a celého sortimentu spojovacieho materiálu. K dispozícii je tiež ponuka náradia ručného i elektrického, záhradných pomôcok, pracovných a ochranných odevov a množstva ďalších vecí. Žiaľ ponuka rúšok a respirátorov je tak ako inde momentálne obmedzená.

Firmy a živnostníci sa môžu zaregistrovať prostredníctvom emailovej žiadosti na ro-expo@ro-expo.sk a následne môžu nakupovať v eshope s výraznými zľavami!

Spoločnosť aktuálne ponúka dovoz v rámci Piešťan do 2 hodín v cene 3 eurá.  Distribúcia do iných miesta na Slovensku do 24 hodín pri objednávke do 11.00 hod.

PR

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články