Connect with us

Reklama

Stavhit zahajuje stavebnú sezónu ako prvý

Published

on

Odborníci na zateplovanie oznamujú, že vďaka priaznivému počasiu začína nová stavebná sezóna. Po miernej zime rozbieha spoločnosť Stavhit nové projekty, pokračuje v určovaní trendov a naďalej chce podporovať zamestnanosť v regióne.

[singlepic id=51932 w= h= float=right]Minulý rok bol náročný, kvôli počasiu sa začínalo veľmi neskoro, ale napriek tomu sme úspešne dokončili množstvo projektov a zaznamenali 100 % nárast obratu,“ hovorí konateľ spoločnosti Stavhit Samuel Žák a dodáva: „Naším záväzkom na tento rok je ďalší rast a ešte viac spokojných zákazníkov.“

Prispeje k tomu podľa jeho slov aj priaznivé počasie. Prípravy na prvé stavby už totiž prebiehajú a ich realizácia štartuje v najbližších dňoch. Stavhit je tak prvou firmou v našom regióne, ktorá začína v novej sezóne zateplovať bytové domy a polyfunkčné budovy.

[singlepic id=51933 w= h= float=right]Vďaka tomu môže aj tento rok udávať nové trendy v dizajne a technológii zateplovania, ktoré ľuďom šetrí peniaze a zvyšuje kvalitu ich bývania. Odborníci z firmy dokážu pomôcť aj s vybavením príspevku zo Štátneho fondu rozvoja bývania a znížiť tak investorom náklady.

Pre konateľa je pritom veľmi dôležitá podpora zamestnanosti v regióne. Stavhit je jednou z mála podobných firiem, ktoré uprednostňujú priamy zamestnanecký pomer. Firma sa preslávila aj vďaka podpore športu, keď sa stala hlavným partnerom hokejového tímu ŠHK 37 Piešťany, ale stála aj pri znovuzrodení regionálnej súťaže krásy Miss Piešťany.

„Tešíme sa na novú sezónu, ďalšie výzvy a zaujímavé projekty,“ uzavrel Samuel Žák a vyjadril prianie, aby bol nasledujúci rok pre firmu Stavhit a jej partnerov rovnako úspešný ako ten minulý.

-inzercia-

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články