Connect with us

Reklama

Staňte sa aj vy novinárom – vase.pnky.sk

Published

on

Projekt vase.pnky.sk prináša aktuálne informácie z Piešťan a širokého okolia. To znamená od Trnavy, cez Nové Mesto nad Váhom až po Topoľčany,  s centrom v Piešťanoch. Je to však na vás, čitateľoch, aký bude aktuálny, pretože správy si tvoríte sami a môžete sa tak na chvíľu stať novinárom.

[singlepic id=2463 w=400 h=400 float=center]Ak máte chuť pričuchnúť k novinárskemu remeslu a máte informáciu, ktorá by mohla zaujímať ostatných, využite možnosť, ktorú vám webstránka vase.pnky.sk ponúka. O čom písať? O všetkom čo vás teší, trápi, zaujíma, či povedzme rozčuľuje. Pokojne môžete písať o svojich zážitkoch so susedmi, o ústretovosti, či neústretovosti úradníkov, o výsledkoch vášho športového klubu, o podujatí, ktoré organizujete. O kultúrnej akcii, na ktorú chcete iných pozvať, o tom ktorý remeselník vám dobre a za slušný peniaz vymaľoval byt. Kreativite sa medze nekladú.  Podmienkou pre úspešné publikovanie je dodržiavanie základných etických princípov a  zákonov Slovenskej republiky, inak by boli vaše príspevky nezverejniteľné.

Počítačovo zdatní záujemcovia o “novinárčenie” na portáli vase.pnky.sk sa môžu zaregistrovať prostredníctvom položky Registrácia v hornom menu na stránke vase.pnky.sk. Registráciou súhlasíte s podmienkami, ktoré si môžete prečítať TU. Po zaregistrovaní už pridávate článok podľa manuálu, ktorý nájdete TU. Všetky príspevky na stránku budú pridané až po schválení administrátorom. V prípade, že si netrúfate na samostatné pridávanie článkov a chceli by ste zverejniť svoj príspevok, stačí ak nám ho pošlete na email redakcia@pnky.sk. Zaslaním príspevku automaticky súhlasíte v vyššie uvedenými podmienkami.

Aby sme vás trošku motivovali, každý mesiac odmeníme príspevok, ktorý bude podľa našej redakcie najlepší, zaujímavou cenou od aktuálneho partnera portálu vase.pnky.sk. Najlepší z príspevkov za mesiac august získa poukážku na zhotovenie fotografií v hodnote 20 EUR v minilabe FOTOCOLOR, Teplická 35, Piešťany (vedľa Auparku). Vďaka vašej kreativite a nášmu partnerovi, tak môžete mať dovolenkové fotografie zadarmo :-).

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články