Športový klub KAJAK Moravany nad Váhom robí aj tento rok nábor detí pre rýchlostnú kanoistiku vo veku 8 až 12 rokov pre všetkých, ktorých nadchne plavba v kajaku a kanoe. Jedinou podmienkou je chuť trénovať a samozrejme vedieť plávať. Ak máte záujem príďte sa pozrieť na otvorený tréning, ktorý sa bude konať v utorok 6. septembra o 17:00 v priestoroch lodenice Paráda, na priehrade Sĺňava v Ratnovciach. Ako športový klub funguje sa môžete pozrieť vo videách.

Športový klub Kajak ponúka tréningy 4 až 6 krát do týždňa pod dohľadom kvalifikovaných trénerov v nových bezbariérových priestoroch lodenice Paráda v Ratnovciach, zimnú prípravu v telocvični v Moravanoch nad Váhom (premáva klubový minibus na trase Piešťany /Moravany nad Váhom), všestranný rozvoj, jazda na kajaku/kanoe, posilňovňa, beh, loptové hry i plávanie. Základné vybavenie na vodu, vesta, pádlo, kajak a samozrejme možnosť zúčastniť sa pretekov Slovenského zväzu rýchlostnej kanoistiky na Slovensku a v Čechách. Okrem toho sa pretekári môžu zúčastniť letných a zimných sústredení v kolektíve a výbornej partii detí. Možnosť tréningov majú aj telesne postihnuté deti i dospelí vo veku 10 a viac rokov (po dohode, podmienka je vedieť plávať).

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 841 871. Informácie o činnosti klubu sú na facebookovej stránke a webovej stránke.image3-PR-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972