Športové dni si môžete užiť už túto sobotu

Športové dni si môžete užiť už túto sobotu

6. septembra 2018 Off Od PNky.sk

Najbližšia sobota 8. septembra bude mať v Piešťanoch prívlastok športová. Všetci priaznivci pohybu sa môžu tešiť na Športové dni 2018, ktoré sú už štvrtým ročníkom tohto podujatia. Program štartuje  dopoludnia pred Domom umenia  sa môžete tešiť na množstvo športových aktivít, hudby a zábavy.

Od deviatej si môžete zacvičiť jogu s Líviou a piloxing s Maťou. O desiatej odštartuje We Run PN, keď si môžete zabehnúť 10 kilometrov cez kúpele a mestský park. Rovnako od desiatej štartuje Jumping Maraton so Sju. Predstavia sa vám tiež športové kluby – basketbalistky Čajky i Čajočky, hokejisti z HK Havrani, vyznávači bojových športov z Muaythai, tanečníčky na tyči z Fine Spun Pole Dance Studio i členovia tanečných škôl Siluett, Flawless a SZUŠ.

Priaznivcov cyklistiky poteší Tour de Sĺňava, na trase okolo priehrady, ktorú organizuje Rezort Piešťany. Vyskúšať si môžete tiež kolobežky, alebo zacvičiť taichi. Popoludní sa môžete tešiť na súťaž vo workoute a crossfite, ktorú  pre profíkov, ale aj pre amatérov pripravilo Octago. Súťaží sa o množstvo cien v oboch disciplínach.

Skrátka neprídu ani najmenší. Čaká na nich celodenný animačný program s Centrom voľného času AHOJ a animátormi MAYA & JURI. Samozrejme môžu vyskúšať všetky športy, ktoré budú predstavovať piešťanské kluby a prihlásiť sa na ne.

Na beh We Run PN sa môžete registrovať vopred na adrese www.werunpiestany.sk a ušetriť tak na štartovnom.

Štvrtý ročník Športových hier sa koná vďaka podpore spoločnosti Magna EA, Nadácie Jána Korca a ďalších.

PR