Connect with us

Komunálne voľby 2014

Spoločne pre Piešťany pozýva na debatu 11.11. v Semafore

Published

on

Iniciatíva Spoločne pre Piešťany, ktorá spojila až 14 kandidátov na poslancov mestského zastupiteľstva, pozýva všetkých Piešťancov na predvolebné stretnutie „naživo“ v utorok 11. novembra od 17,30 h v reštaurácii Semafor.

Kandidáti na poslancov a kandidát na primátora Tomáš Hudcovič predstavia svoje volebné ciele 2014 – 2018, ktoré zverejnili a rozpracovali aj na svojej internetovej stránke Spoločne pre Piešťany. Zakladateľmi tejto iniciatívy sú – terajší poslanec  Jozef Malík a kandidát Tomáš Hudcovič. Ako členovia aktívneho občianskeho združenia Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany spolupracovali na zatraktívnení prostredia mesta napríklad projektom Historická ulička, Grafiti jam, Lido Ostrov pre ľudí, upratovaním železničnej stanice… Pre spoluprácu oslovili ďalších ľudí, o ktorých vedeli, že im záleží na svojom meste a okolí a spoločne sa rozhodli zabojovať aj o Vaše hlasy v sobotňajších komunálnych voľbách. Ak chcete o Spoločne pre Piešťany vedieť viac, príďte na kávu do Semaforu. Podebatujeme…

 

stretnutie kandidatov2

(PR)

Continue Reading

Aktuality

V Chtelnici sa budú možno voľby opakovať

Published

on

By

Komunálne voľby na post starostu obce Chtelnica boli tesné. Doterajší starosta Peter Radošinský (KDH) získal  808 (viac…)

Continue Reading

Komunálne voľby 2014

Ako som sa mýlil a ako to Removi nevyšlo

Published

on

By

Výsledok primátorských volieb priniesol prekvapenie – viac-menej vyrovnaný súboj troch (viac…)

Continue Reading

Komunálne voľby 2014

Spoločne pre Piešťany: Ďakujeme, je to veľký záväzok

Published

on

By

Ďakujeme všetkým voličom za podporu. Vďaka nej sa do zastupiteľstva Mesta Piešťany dostalo 11 zo 14-tich členov (viac…)

Continue Reading

Reklama

Populárne články