Reklama

Späť do školy s plnou výbavou

By 28. augusta 201329 augusta, 2013No Comments

Dnes to už nie je ako kedysi, keď nám stačili perá, ceruzky a linajkové zošity. Uľahčite svojim deťom začiatok školského roka a potešte ich novou školskou výbavou. Kalkulačky, notebooky a tlačiarne získate teraz za skvelé ceny. Tak prečo to nevyužiť!

geracao-nKalkulačka ako pre vedca

Kalkulačka už dávno nie je iba plus, mínus, krát a deleno. Ak ide vaša ratolesť na druhý stupeň, osemročné gymnázium alebo strednú školu, určite sa jej zíde „vedecká“ kalkulačka. Okrem základných funkcií ma viac ako dve stovky ďalších, dvojriadkový displej a aj nastaviteľný kontrast pre pohodlnejšiu obsluhu. Kúpite ju už od približne 10 eur.

S čítačkou do autobusu

Chcete, aby vaše deti využili voľné hodiny či čakanie na MHD zmysluplne? Pôjde to s čítačkou kníh. Podporuje nielen textové súbory, ale aj video či zvukové formáty. Ak chcete okrem kníh a poznámok v elektronickej podobe browsovať na internete, výhodnejší je tablet. Multidotykový ASUS so sedempalcovým displejom kúpite za super cenu už od 128 eur s DPH.

Tablet aj pre najmenších

Technika a najmenšie deti? To je citlivá kombinácia. Chcete ich uchrániť pred nástrahami elektronického sveta, no na druhej strane nechcete, aby zaostávali za rovesníkmi. Riešením je napríklad dotykový tablet pre deti EMOS. Má vlastné detské prostredie Mofing s marketom aplikácií, množstvo hier a náučných programov. Ako ochranu pred poškodením má odnímateľný silikónový obal. Občas si skontrolujte štatistiky pre rodičov, aby ste zistili, čo vaše dieťa najviac zaujíma. A keď povyrastie, môžete ho prepnúť na Android.

tabletNotebook alebo netbook?

Bez počítača či notebooku je študent v dnešnej dobe stratený. Množstvo študíjnych materiálov nájdete iba v elektronickej podobe, podklady na referáty či seminárne práce sú tiež na internete rovnako ako pomocná ruka od spolužiakov. Notebook využije aj počas voľna, odreaguje sa pri filme či počítačovej hre. Ak plánujete využívať notebook viac v teréne, vyberte si model s dlhou výdržou batérie. Napríklad HP ProBook s antireflexným displejom za 325 eur. Pre „gejmerov“ je dôležitá silná grafika. Napríklad taká, akú má Samsung s 500 GB harddiskom a 4GB RAMkou. A teraz vo výhodnej cene len 599 eur!

Ušetrite za tlač

Keď si prepočítate, koľko vás stojí tlač materiálov do školy, určite sa vám vyplatí investovať do domácej tlačiarne. Cenová hladina základných značkových modelov HP so spoľahlivou tlačou za začína už od 34,99 eura.

Nakupujte len v spoľahlivých predajniach, kde vám poradia, čo sa pre vášho školáka najviac oplatí. Individuálne poradenstvo od odborného personálu a istota záručného a pozáručného servisu je na nezaplatenie. Čakáme na vás v obchodnom dome DOMOSS.

Text a foto: PR

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972