Connect with us

Reklama

Späť do školy s plnou výbavou

Published

on

Dnes to už nie je ako kedysi, keď nám stačili perá, ceruzky a linajkové zošity. Uľahčite svojim deťom začiatok školského roka a potešte ich novou školskou výbavou. Kalkulačky, notebooky a tlačiarne získate teraz za skvelé ceny. Tak prečo to nevyužiť!

geracao-nKalkulačka ako pre vedca

Kalkulačka už dávno nie je iba plus, mínus, krát a deleno. Ak ide vaša ratolesť na druhý stupeň, osemročné gymnázium alebo strednú školu, určite sa jej zíde „vedecká“ kalkulačka. Okrem základných funkcií ma viac ako dve stovky ďalších, dvojriadkový displej a aj nastaviteľný kontrast pre pohodlnejšiu obsluhu. Kúpite ju už od približne 10 eur.

S čítačkou do autobusu

Chcete, aby vaše deti využili voľné hodiny či čakanie na MHD zmysluplne? Pôjde to s čítačkou kníh. Podporuje nielen textové súbory, ale aj video či zvukové formáty. Ak chcete okrem kníh a poznámok v elektronickej podobe browsovať na internete, výhodnejší je tablet. Multidotykový ASUS so sedempalcovým displejom kúpite za super cenu už od 128 eur s DPH.

Tablet aj pre najmenších

Technika a najmenšie deti? To je citlivá kombinácia. Chcete ich uchrániť pred nástrahami elektronického sveta, no na druhej strane nechcete, aby zaostávali za rovesníkmi. Riešením je napríklad dotykový tablet pre deti EMOS. Má vlastné detské prostredie Mofing s marketom aplikácií, množstvo hier a náučných programov. Ako ochranu pred poškodením má odnímateľný silikónový obal. Občas si skontrolujte štatistiky pre rodičov, aby ste zistili, čo vaše dieťa najviac zaujíma. A keď povyrastie, môžete ho prepnúť na Android.

tabletNotebook alebo netbook?

Bez počítača či notebooku je študent v dnešnej dobe stratený. Množstvo študíjnych materiálov nájdete iba v elektronickej podobe, podklady na referáty či seminárne práce sú tiež na internete rovnako ako pomocná ruka od spolužiakov. Notebook využije aj počas voľna, odreaguje sa pri filme či počítačovej hre. Ak plánujete využívať notebook viac v teréne, vyberte si model s dlhou výdržou batérie. Napríklad HP ProBook s antireflexným displejom za 325 eur. Pre „gejmerov“ je dôležitá silná grafika. Napríklad taká, akú má Samsung s 500 GB harddiskom a 4GB RAMkou. A teraz vo výhodnej cene len 599 eur!

Ušetrite za tlač

Keď si prepočítate, koľko vás stojí tlač materiálov do školy, určite sa vám vyplatí investovať do domácej tlačiarne. Cenová hladina základných značkových modelov HP so spoľahlivou tlačou za začína už od 34,99 eura.

Nakupujte len v spoľahlivých predajniach, kde vám poradia, čo sa pre vášho školáka najviac oplatí. Individuálne poradenstvo od odborného personálu a istota záručného a pozáručného servisu je na nezaplatenie. Čakáme na vás v obchodnom dome DOMOSS.

Text a foto: PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články