Connect with us

Reklama

SOŠ Rakovice – štúdium v dotyku s prírodou

Published

on

Máloktorá škola dokáže svojim žiakom ponúknuť také atraktívne prostredie ako Stredná odborná škola Rakovice. Historický kaštieľ uprostred vzácneho prírodno-krajinárskeho parku a rozsiahly areál s ovocnými sadmi presahuje svojou príťažlivosťou pre študentov trnavský región.

rakovice 03

Mladí ľudia sa v SOŠ Rakovice vzdelávajú nie len v učebných odboroch ako sú záhradník, viazač a aranžér kvetín. Väčšina z nich končí svoje štúdium maturitou v odvetviach ako floristika, marketing, rozvoj vidieka a regionálny cestovný ruch.

Svoje skúsenosti im odovzdávajú učitelia teoretický predmetov, majstri odborného výcviku a výchovu mimo školy zabezpečujú vychovávateľky na školskom internáte. Žiaci majú k dispozícií špeciálne učebne informatiky, strojopisu, marketingu a cudzích jazykov s audiovizuálnou technikou a inými pomôckami. Samozrejmosťou je dostupnosť internetu.

Odborný výcvik sa v prevažnej miere vykonáva na pracoviskách praktického vyučovania, ktoré sú tvorené dielňami, pokusnými políčkami, skleníkmi, ovocnými sadmi a pamiatkovo chráneným parkom. Praktické skúsenosti získajú žiaci aj v zmluvných podnikoch.

Stredná odborná škola Rakovice sa pýši takmer 70 ročnou históriou. Vznikla po II. svetovej vojne ako Vyššia hospodárska škola. Súčasná názov odkazuje na otvorený vzdelávací systém, ktorý umožňuje vyučovanie rôznych odborov a dáva dobrý predpoklad na vznik vzdelávacieho centra.

(pr)

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články