Aké by to asi bolo, keby ste mali stále po ruke niekoho, kto vám poradí pri výbere oblečenia na dôležitú udalosť? Teraz si to už však len predstavovať nikto nemusí – zoznámte sa s aplikáciou Dresscode chcecker od eObuv.sk.

Zdroj: Patrícia Lukáčová

 

V živote snáď každého človeka prídu občas chvíle, kedy začne riešiť otázku “čo na seba”. Pod tlakom okolia či prísneho dress codu tak zvykneme siahať stále dookola po jedných a tých istých topánkach. Povieme si síce, že je to klasika, ktorá nič nepokazí. Veru, nepokazí. No ani nenadchne. Zmeňte to a vyrazte dych okoliu perfektnou a výnimočnou obuvou. Všetko za vás vyrieši práve táto jednoduchá aplikácia, a vy si tak ušetríte stres, ale aj veľa času. 

Výber z viacerých udalostí

Dresscode checker vám ponúka na výber hneď z niekoľkých dôležitých príležitostí v živote človeka, na ktoré sa žiada patrične sa vystrojiť. Jednou z najdôležitejších je, pochopiteľne, svadba. Tá samotná si vyžaduje náročné prípravy, pri ktorých vám aplikácia nesmierne pomôže. Zvoliť správne topánky sebe aj svojej polovičke tak nikdy nebolo  jednoduchšie! Nezáleží na tom, či ide o svadbu vašu alebo sa jej plánujete zúčastniť ako hosť. 

Zdroj: Patrícia Lukáčová

 

Ďalšími, nemenej dôležitými, sú významné spoločenské udalosti. Ide napríklad o stužkovú alebo ples, či návštevu divadla. Práve tieto si vyžadujú istý stupeň formálnosti, a tak sa môže ľahko stať, že si zarobíte na poriadny trapas. Zverte svoj výber do rúk aplikácii na eObuv.sk a určite nešliapnete vedľa. Okrem toho, že prihliada na dress code vami zvolenej akcie, berie do úvahy aj váš jedinečný vkus. Pretože na tom, aby ste sa cítili dobre, naozaj záleží.

 

Stačí len pár kliknutí, ktorými si zvolíte preferovaný štýl. Dámy si môžu vybrať aj požadovanú výšku opätku a páni, napríklad, farbu kúpeného obleku. Obzvlášť návšteva divadla je na výber oblečenia a obuvi nesmierne prísna. Športové tenisky alebo turistické topánky vám nikto neodpustí, no rozlišovať musíte aj to, o aký druh divadla a predstavenia ide. Po zodpovedaní jednoduchých otázok vás Dresscode checker navedie na tú správnu cestu.

 

Zdroj: Patrícia Lukáčová

Menej formálnou záležitosťou je už snáď len rodinná oslava. Aj keď vás rodina zrejme kvôli zle zvoleným topánkami nevydedí, tá teta z tretieho kolena, ktorú vidíte tretíkrát v živote si o vás dobrú mienku naozaj nevytvorí. Odlíšiť sa nevhodnou obuvou preto radšej neskúšajte, a pokiaľ chcete byť originálni, dajte na rady aplikácie na stránke eObuv.sk. Svoju odvahu ukážete napríklad veselými ponožkami v elegantných topánkach, a zaručene získate aj pár obdivujúcich pohľadov.

Zdroj: eObuv.sk

Intuitívna manipulácia

Komplikované ovládanie aplikácie naozaj nehrozí. Po otvorení stránky si jednoducho vyberiete nadchádzajúcu udalosť, preklikáte sa pár nenáročnými otázkami a hotovo! Zobrazia sa vám všetky možné vhodné alternatívy a je na vás, ktorú z nich si napokon vyberiete. A pokiaľ ste zatúžili po novom vánku vo vašom botníku, kliknite na zobrazené typy obuvi a vyberte si ten dokonalý pár presne pre vás.

PR

Táto správa je platenou formou reklamy. Informujte aj vy o vašej ponuke viac ako 60-tisíc čitateľov portálu www.pnky.sk. Podrobnejšie  informácie na inzercia@pnky.sk, alebo 0910 960 610.
 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972