Všetko beží rýchlo – dni, roky. Málokto si spomenie na to, že pred niečo vyše mesiacom sme začínali ďaľší rok. Nie je to až tak dávno na to, aby sme my, ktorí v tíme Projecthousing pracujeme, nepoďakovali tým, čo pozreli na našu stránku, boli pozrieť pripravené byty alebo akýmkoľvek spôsobom prejavili dôveru v náš projekt zrekonštruovanej bytovky.

exterier_20141103_a0868873cc9a1aac6869ef9901cbc102[1]

Všetko beží rýchlo, no v prípade výberu nového bývania, či prenájmu bytu potrebuje rozhodnutie urobiť takýto krok dozrieť. Vybrať si z množstva ponúk tú, ktorá vyhovuje konkrétnemu človeku , na to treba čas a trpezlivosť. A, samozrejme, spoznať prednosti/nedostatky jednotlivých ponúk.
Naše jedno i dvojizbové byty po rekonštrukcii vybavením (kúpeľňa, kuchynská linka, vstavané spotrebiče) svetlosťou a kvalitou prevedených prác radia k ponuke, ktorú stojí za to zvážiť. Treba vidieť a rozhodnúť sa.
Novinkou je možnosť prenájmu jednoizbových bytov, ktoré si naši zákazníci zakúpili za týmto účelom – tie majú okrem vybavenia aj chladničku a vstavané šatníkové skrine. S každým bytom sa prenajíma ja parkovacie miesto a pivnica.

byty_20141211_36d9478c000b0fd42ee78b67ea6eea4b[1]
Lokalita Starých Piešťan sa môže na prvé počutie zdať od ruky, no nie je to tak celkom pravda. V blízkosti prechodom cez železný most je možnosť relaxu prechádzkami po ostrove LIDO, jazdou na koni v jazdeckom areáli, oddych pri rieke Váh, jazda na bicykli, north walking, korčuľovanie na kolieskových korčuliach popri Biskupskom kanáli až po jazerá v Hornej Strede – skrátka možností zrelaxovať je dosť.
Po Nábreží Ivana Krasku pre peších a cyklistov jednoducho bez akejkoľvek premávky (veľmi bezpečné ) sa dostanete okolo Domu Umenia a Mestského parku až do centra Piešťan.
Ak vaše rozhodnutie začať vo vlastnom, či prenajatom bývaní dozrelo – radi Vás uvítame u nás, na Žilinskej ceste, na obhliadke bytov.

Váš team Projecthousing Slovakia

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972