Connect with us

Reklama

Sector 77 – ponuka, ktorú stojí za to zvážiť

Published

on

Všetko beží rýchlo – dni, roky. Málokto si spomenie na to, že pred niečo vyše mesiacom sme začínali ďaľší rok. Nie je to až tak dávno na to, aby sme my, ktorí v tíme Projecthousing pracujeme, nepoďakovali tým, čo pozreli na našu stránku, boli pozrieť pripravené byty alebo akýmkoľvek spôsobom prejavili dôveru v náš projekt zrekonštruovanej bytovky.

exterier_20141103_a0868873cc9a1aac6869ef9901cbc102[1]

Všetko beží rýchlo, no v prípade výberu nového bývania, či prenájmu bytu potrebuje rozhodnutie urobiť takýto krok dozrieť. Vybrať si z množstva ponúk tú, ktorá vyhovuje konkrétnemu človeku , na to treba čas a trpezlivosť. A, samozrejme, spoznať prednosti/nedostatky jednotlivých ponúk.
Naše jedno i dvojizbové byty po rekonštrukcii vybavením (kúpeľňa, kuchynská linka, vstavané spotrebiče) svetlosťou a kvalitou prevedených prác radia k ponuke, ktorú stojí za to zvážiť. Treba vidieť a rozhodnúť sa.
Novinkou je možnosť prenájmu jednoizbových bytov, ktoré si naši zákazníci zakúpili za týmto účelom – tie majú okrem vybavenia aj chladničku a vstavané šatníkové skrine. S každým bytom sa prenajíma ja parkovacie miesto a pivnica.

byty_20141211_36d9478c000b0fd42ee78b67ea6eea4b[1]
Lokalita Starých Piešťan sa môže na prvé počutie zdať od ruky, no nie je to tak celkom pravda. V blízkosti prechodom cez železný most je možnosť relaxu prechádzkami po ostrove LIDO, jazdou na koni v jazdeckom areáli, oddych pri rieke Váh, jazda na bicykli, north walking, korčuľovanie na kolieskových korčuliach popri Biskupskom kanáli až po jazerá v Hornej Strede – skrátka možností zrelaxovať je dosť.
Po Nábreží Ivana Krasku pre peších a cyklistov jednoducho bez akejkoľvek premávky (veľmi bezpečné ) sa dostanete okolo Domu Umenia a Mestského parku až do centra Piešťan.
Ak vaše rozhodnutie začať vo vlastnom, či prenajatom bývaní dozrelo – radi Vás uvítame u nás, na Žilinskej ceste, na obhliadke bytov.

Váš team Projecthousing Slovakia

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články