Connect with us

Novinky

Salón Lenna na novej adrese aj s ponukou pre pánov a ďalšími novinkami

Published

on

Svadobný salón Lenna sa presťahoval do nových väčších priestorov a rozšíril svoju ponuku. Na novej adrese Nálepkova 28, Piešťany ( na bývalom trhovisku ) si prídu na svoje aj páni.

Zákazníci si môžu vychutnať 133 metrov  plochy, kde okrem svadobných, či spoločenských šiat pre dámy, teraz nájdete aj pánske oddelenie a v ňom všetko od oblekov až po manžetové gombíky.  Nájdete tu košele, nohavice, saká, svetre a v ponuke sú tiež svadobné, spoločenské a voľnočasové doplnky. Obleky budú na predajni v plnom rozsahu k dispozícii po Veľkej noci. Pre náročnejších zákazníkov ponúka  salón Lenna tiež šitie pánskych oblekov na mieru vo vysokej kvalite.

Advertisement
Hello GPT

Nevesty si môžu šaty dokonale obzrieť na pódiu s veľkým zrkadlom.

V nových priestoroch rozšírili majitelia ponuku tiež o predaj látok i o opravu a úpravu odevov.

Tak ako na starej adrese, stále platí, že v salóne Lenna vám veľmi radi pomôžu s výberom tých najvhodnejších šiat pre nevesty, družičky i svadobné mamy, ktoré z vás spravia dokonalé ženy.

Šaty si môžete vyskúšať na prevádzke, alebo pokojne aj v pohodlí domova, kam vám ich privezú na skúšku. Rovnako vám ich zapožičajú na predsvadobné fotenie a k dispozícii sú aj ďalšie rekvizity od dáždnikov až po lodičky.

Advertisement
Hello GPT

„Snažíme sa vyhovieť potrebám každej nevesty s rôznymi druhmi postáv. Naše svadobné šaty spĺňajú kritéria i náročných neviest. Uspokojíme takmer každú, či už majú záujem o šaty čipkované, alebo hladké zo saténu, či ľahké z jemného tylu. Rovnako spoločenské šaty sa snažíme dopĺňať pre všetky vekové kategórie,“ dodáva majiteľka L. Stankovičová.

Viac sa dozviete na www.salonlenna.sk alebo na facebookovej stránke.

PR

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články