Salón Lenna na novej adrese aj s ponukou pre pánov a ďalšími novinkami

Salón Lenna na novej adrese aj s ponukou pre pánov a ďalšími novinkami

15. apríla 2019 Off Od PNky.sk

Svadobný salón Lenna sa presťahoval do nových väčších priestorov a rozšíril svoju ponuku. Na novej adrese Nálepkova 28, Piešťany ( na bývalom trhovisku ) si prídu na svoje aj páni.

Zákazníci si môžu vychutnať 133 metrov  plochy, kde okrem svadobných, či spoločenských šiat pre dámy, teraz nájdete aj pánske oddelenie a v ňom všetko od oblekov až po manžetové gombíky.  Nájdete tu košele, nohavice, saká, svetre a v ponuke sú tiež svadobné, spoločenské a voľnočasové doplnky. Obleky budú na predajni v plnom rozsahu k dispozícii po Veľkej noci. Pre náročnejších zákazníkov ponúka  salón Lenna tiež šitie pánskych oblekov na mieru vo vysokej kvalite.

Nevesty si môžu šaty dokonale obzrieť na pódiu s veľkým zrkadlom.

V nových priestoroch rozšírili majitelia ponuku tiež o predaj látok i o opravu a úpravu odevov.

Tak ako na starej adrese, stále platí, že v salóne Lenna vám veľmi radi pomôžu s výberom tých najvhodnejších šiat pre nevesty, družičky i svadobné mamy, ktoré z vás spravia dokonalé ženy.

Šaty si môžete vyskúšať na prevádzke, alebo pokojne aj v pohodlí domova, kam vám ich privezú na skúšku. Rovnako vám ich zapožičajú na predsvadobné fotenie a k dispozícii sú aj ďalšie rekvizity od dáždnikov až po lodičky.

„Snažíme sa vyhovieť potrebám každej nevesty s rôznymi druhmi postáv. Naše svadobné šaty spĺňajú kritéria i náročných neviest. Uspokojíme takmer každú, či už majú záujem o šaty čipkované, alebo hladké zo saténu, či ľahké z jemného tylu. Rovnako spoločenské šaty sa snažíme dopĺňať pre všetky vekové kategórie,“ dodáva majiteľka L. Stankovičová.

Viac sa dozviete na www.salonlenna.sk alebo na facebookovej stránke.

PR