Connect with us

Reklama

S deflektormi nemusíte púšťať klimatizáciu

Published

on

Ako sa schladiť v aute bez prievanu a použitia klimatizácie? Ak obľubujete čerstvý vzduch alebo si potrebujete vo vozidle vyvetrať, je dobré mať deflektory.

[singlepic id=14769 w=320 h=240 float=left]Protiprievanové lišty na predných oknách sú výbornými pomocníkmi. „Šoférom, ktorí s nimi nemajú skúsenosti, sa zdajú byť tieto doplnky z ľahkého plastu iba efektom pre športovejší vzhľad auta. Samozrejme, majú aj tento, menej podstatný účel, ale dôležité je, že chránia proti prievanu pri jazde s otvoreným oknom,“ hovorí Patrik Marák z eshopu autovybava.sk.

Bočné clony na oknách dokážu skutočne spríjemniť jazdu. Do značnej miery odstraňujú vietor a znižujú hlučnosť. Využiteľné sú počas celého roka. Dokonca aj v zime, najmä [singlepic id=14768 w=320 h=240 float=left]vtedy, ak sa zarosia sklá a šofér musí vyvetrať otvorením okna počas jazdy.

V lete je čerstvý vzduch, ktorý rýchlo prejde vozidlom, lepší ako ktorákoľvek klimatizácia. Aj výrobcovia klimatizácie odporúčajú interiér rozhorúčeného vozidla najskôr vyvetrať, až potom púšťať klímu. „Ich montáž je jednoduchá. Zvládne ju každý i bez použitia nástrojov,“ hovorí P. Marák. Problém podľa neho nemajú ani majitelia starších áut: „Dodávame deflektory pre všetky dostupné značky. Pri mnohých typoch vieme zabezpečiť protiprievanové lišty aj na zadné okná.“

[nggallery id=808]

Autor: PR

 

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články