Connect with us

Novinky

Reštaurácia Na panvici ponúka top gastrozážitky

Published

on

V kempingu Pullman pri Sĺňave pod Červenou vežou si môžete dopriať famózne chuťové zážitky v reštaurácii Na panvici.

Pred deviatimi rokmi na tomto mieste začal fungovať malý bufet s výčapným pultom a terasou, kde majitelia väčšinou aj sami obsluhovali. Keďže hostia pribúdali, nestačilo iba dobudovať gril a ďalšiu terasu a tak sa vlani pustili do veľkého projektu reštaurácie.

Advertisement
Hello GPT

Reštaurácia NA PANVICI stojí na mieste pôvodného bufetu, svoje služby poskytuje návštevníkom kempu, okolojazdiacim cyklistom ale aj obyvateľom Piešťan.

Zameriava sa na chutné, kvalitné a moderné jedlá, pričom prevádzkovatelia si pestujú vlastné bylinky, pripravujú domáce dezerty, ale zároveň sa snažia o cenovú dostupnosť.

„Našou špecialitou za barom je čapované pivo, ktoré mu doprajeme pravidelné čistenie trubiek, správnu teplotu a aj vhodné čistenie pohárov. Samozrejme naprázdno neodídu ani milovníci vína, rumov či limonád,“ hovoria majitelia, ktorí sa tešia na vašu návštevu, pričom prevádzka je otvorená sedem dní v týždni.

Advertisement
Hello GPT

Aktuálne pre vás pripravili dva Víkendové špeciály:

BURGER QUATRO FORMAGGI: 170g hovädzie mäso Chuck Roll, 4 druhy syra – parmezán, gorgonzola, mozzarella a gouda, barbecue dresing, majonéza, rajčina, zabalené v červenej rajčinovej žemli ❤️💪🤯

Advertisement
Hello GPT

BURGER ANGLIČAN: 170g hovädzie mäso Chuck Roll, dvojitý čedar, dvojitá slanina, volské oko, skaramelizovaná cibuľa, šalát, rajčina, náš burgerový dresing a to všetko v žltej kurkumovej žemli 💛👌🤤

PR

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články