Reštaurácia Kohút&syn chystá k prevádzke vo Veselom, len pár kilometrov od kúpeľného mesta Piešťany, aj ďalšiu zbrusu novú prevádzku s ešte krajšími a reprezentatívnejšími priestormi v Dubovanoch. Vďaka svojmu štýlovému vzhľadu nielen zvonka, ale aj v zvnútra, vytvorí pre Vašu svadbu, oslavu, či konferenciu neopakovateľnú atmosféru. Príďte preto, už onedlho zažiť túto skvelú atmosféru doplnenú skvelým jedlom!

Čaká na Vás :

– REŠTAURAČNÁ ČASŤ
– SVADOBNÁ SÁLA
– EXKLUZÍVNA VINOTÉKA S VÝBEROM SLOVENSKÝCH A SVETOVÝCH VÍN
– ŠTÝLOVÁ KAMENNÁ MIESTNOSŤ S PRESKLENOU STRECHOU
– VLASTNÉ PARKOVANIE
– V PLÁNE JE AJ MOŽNOSŤ UBYTOVANIA

Konferencie
Ukážte svojim obchodným partnerom, klientom, či zamestnancom, že viete robiť nielen dobrý biznis, ale že si ich aj patrične vážite. Ohúrte, urobte skvelý dojem a utužte pracovné vzťahy. Posuňte svoje pôsobenie na vyššiu úroveň a obohaťte biznis o emóciu, výborné jedlo i nezabudnuteľný zážitok.
Priestranná, plne klimatizovaná reprezentačná sála s modernou konferenčnou technikou, komplexné služby na najvyššej úrovni, jedinečná gastronómia a ešte omnoho viac, poskytne priestor pre usporiadanie jedinečných firemných akcii, kongresov, konferencii, či VIP eventov.

Svadba
Hľadáte dokonalé miesto na rozprávkovo krásnu a romantickú svadbu? Reštaurácia Kohút&syn je pre to ideálnym miestom. Povedzte si svoje „ÁNO“ v exkluzívnej spoločenskej sále, ktorá vďaka svojmu romantickému štýlu a veľkosti je skvelou voľbou na usporiadanie menších i väčších svadieb s maximálnou kapacitou až 100 hostí.
Reštaurácia Kohút&syn je miestom, kde sa v jednom spája výborné jedlo s luxusnými službami. Profesionálny prístup nášho personálu, Vám okrem iného zabezpečí bezstarostné chvíle a príjemnú zábavu v kruhu Vašich blízkych. Postaráme sa o to, aby Vaša svadba prebiehala podľa Vašich snov.

Rodinné oslavy
Každá rodinná oslava si žiada i poriadnu hostinu. Šetrite sily na veselicu a prenechajte všetky starosti nám. V reštaurácii Kohút&syn, ktorá ponúka krásne a priestranné priestory, doplnené skvelou gastronómiou je pre Vás ideálnou voľbou.
Profesionálny prístup nášho personálu, Vám okrem iného zabezpečí bezstarostné chvíle a príjemnú zábavu v kruhu Vašich blízkych. Postaráme sa o to, aby Vaša oslava prebiehala podľa Vašich predstáv.

Kontakt:

0911 218 128

www.restauraciakohutasyn.sk

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972