Renault a Dacia začali v regióne písať novú históriu

19. marca 2013 Off Od

Automobilová značka Renault má na území piešťanského regiónu bohatú tradíciu. Ako jednu z prvých ju začali po roku 1990 predávať pod Kolonádou, v priestoroch bývalej predajne náhradných dielov automobilov.

[singlepic id=40503 w=520 h=340 float=center]

 

U ukončení činnosti tohto obchodu odštartoval predaj a servis v novovybudovaných

priestoroch pri Tvorbe na Bratislavskej ceste. Písal sa vtedy rok 1999. O necelé desaťročie sa predajňa sťahovala na Dopravnú ulicu, pri SAD a v roku 2010 dealer Renault a Dacie v Piešťanoch svoju činnosť ukončil.

V roku 2011 sa spoločnosť ELA CAR s.r.o., rozhodla zaplniť toto prázdne miesto v Piešťanoch a uchádzať sa o získanie dealerstva týchto značiek pre náš región.

Po návšteve zástupcov dovozcu a distribútora značky Renault na Slovensku vo firme ELA CAR boli predložené požiadavky pre splnenie štandardov predaja a servisovania značky.

[singlepic id=40699 w=520 h=340 float=center]

 

V júni 2011 sa začala urýchlená projektová dokumentácia a stavebná rekonštrukcia objektu na tri značky – Suzuki, Renault a Dacia. Vďaka všetkým zainteresovaným od projektov, schválení a realizačných firiem sa podarilo zámer zrealizovať a privítať prvých zákazníkov.

Firma ELA CAR  sa zaoberá predajom a servisovaním automobilov od roku 1997. Svoju činnosť začala v známej Kruhovke.

„Sme veľmi radi, že sa môžeme uchádzať o priazeň nových aj starých zákazníkov Renault a Dacie s našou maximálnou snahou o spokojnosť s našimi službami pri predaji a servisovaní vozidiel. Našou prvoradou snahou bude, aby sa už viackrát nemusela prepisovať týchto história značiek v našom regióne. Budeme poctení vašou návštevou v predajni a servise, aby sme vám mohli poskytnúť čo najlepšie služby,“ hovoria zástupcovia firmy Ela Car.

Predajňu a servis značiek Suzuki, Renault a Dacia nájdete na Bratislavskej ceste 153 (pri Poliklinike). Viac informácií sa dozviete na internetových stránkach spoločnosti ELA CAR.

[singlepic id=40504 w=520 h=340 float=center]

 

Text a foto: PR