Connect with us

Reklama

Relax tela aj duše

Published

on

Pamätáte si, kedy ste naposledy naozaj relaxovali? Našim častým sprievodcom je stres. Ponáhľame sa do práce, nezdravo sa stravujeme, bežíme na autobusy a vlaky, aby sme sa dostali domov, kde nás čaká zasa kopec práce.

[singlepic id=30348 w=320 h=240 float=right]Prečo to všetko? Každého odpoveď znie: „Aby som zarábal veľa peňazí a mal sa v živote dobre.“ Ale výsledok je úplne opačný. Stres so sebou nesie množstvo nepriaznivých účinkov ako pre organizmus, tak aj pre našu dušu.

Je tu spôsob, ako sa opäť nabudiť. Pomocou kvalitnej masáže premôžete všetky spomínané bolesti. Zákazníci Wellness Galatea v Piešťanoch čaro relaxu už objavili a nemôžu si získanú pohodu vynachváliť: „Pocit, že máte chvíľu pre seba a niekto sa stará nielen o vašu fyzickú, ale aj psychickú pohodu je na nezaplatenie.“

[singlepic id=30350 w=320 h=240 float=right]Vo Wellness Galatea si môžete vychutnať okrem príjemnej masáže, aj očistu tela v podobe sauny podľa vlastného výberu – parná, fínska, infra. Alebo všetky tri naraz. Výber je len na vás. Na záver príjemne posedenie vo veľkej vírivej vani a ešte oveľa, oveľa viac.

Wellness Galatea sa nachádza oproti hotela Magnólia v AdamEva Resort. Príďte a zažite na sebe ako wellness a voda prebudia každú bunku vášho tela.

Viac informácií získate na našej Facebook stránke Wellness Galatea.

[nggallery id=1679]

Text a foto: PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články