Connect with us

Reklama

Pripravte záhradu na leto

Published

on

Aj vám sa zdá, že ten čas rýchlo letí? Doprajte svojej záhrade potrebný doping ešte skôr ako prepukne leto. Potrebuje váš trávnik súrne nový zostrih, no kosačka po zimnom oddychu nefunguje tak, ako má? Rozhliadnite sa po novej, ponuka nikdy nebola pestrejšia a výhodnejšia.

Motorová alebo elektrická kosačka?

[singlepic id=29964 w=320 h=240 float=right]Zásadná dilema. Reprezentatívnemu anglickému trávniku je asi jedno, čím ho kosíte, no pre váš komfort je to rozhodujúce. Elektrické modely sú finančne dostupnejšie, napríklad kosačku FIELDMANN FZR200 so záberom 32 centimetrov kúpite už sa 56,90 eur.

Pri kúpe kosačky by ste mali upriamiť pozornosť na výkon, šírku záberu a objem zberného koša. Ak potrebujete pokosiť rozsiahle plochy, investujte do motorového modelu, napríklad STIGA 46B s 60 litrovým košom alebo do kosačky s pojazdom, s ktorou sa tak nenamakáte.

[singlepic id=29965 w=320 h=240 float=right]Ak je nevítaným doplnkom vašej záhrady aj burina či zanedbaný porast a nerovný terén, svoje uplatnenie si určite nájde aj vyžínač.

V ponuke OD DOMOSS nájdete všetko, čo pri starostlivosti o záhradu a okolie domu budete v nadchádzajúcej sezóne potrebovať. Okrem toho je stále k dispozícií obľúbená požičovňa náradia, s ktorou zvládnete sami aj jednorazové náročnejšie práce bez zbytočných investícií.

Nepremeškajte túto výnimočnú ponuku. K vybraným modelom elektrických, benzínových kosačiek, traktorov, krovinorezov, vyžínačov a píl teraz navyše dostanete hodnotný darček!

Text a foto: PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články