Predvianočná nálada v Piešťanoch má svoje čaro. Centrum mesta skrášľuje nová výzdoba, ale čo by to bolo za predvianočný čas, ak by ste si počas prechádzky v centre nedopriali teplý alko, či nealko nápoj. Dať si ho môžete aj v reštauráciach Le Griffon, alebo U Páva, na pešej zóne, pričom si ho môžete zobrať aj so sebou a pomaly vychutnávať počas prechádzky. V závere týždňa si budete môcť v Le Griffone pochutiť i na kapustnici uvarenej v kotline pri reštaurácii.

V Le Griffone uprostred pešej zóny pre vás pripravili varené víno i rôzne punče (silvestrovský, zimný, jablkový či s chuťou Becherovky). Zahreje vás tiež horúca medovina, či hrušky. V podniku nezabudli ani na deti. Tie si môžu dopriať detský jablkový punč, brusnicový horúci nápoj, škoricové mlieko s medom, prípadne horúcu čokoládu.  Určite vám však budú chutiť aj domáce koláče, ktoré v reštaurácii pripravujú, neváhajte teda a zastavte sa v Le Griffone.

V pivárni a pizzerii U Páva pre vás tiež pripravili bohatú ponuku teplých nápojov, ktoré si môžete zobrať zo sebou. Vychutnajte si napríklad Páví grog, alebo Anjelské pohladenie, Čertovicu i Škoricové jablko.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972