Connect with us

Reklama

Pozvánka na Vianočný detský bazár

Published

on

Mamičky, budúce mamičky, ale aj ockov pozýva Kresťanské materské centrum CESTA na Vianočný bazár detského ošatenia, hračiek a detských potrieb, ktorý sa uskutoční v sobotu 11. decembra 2010 od 9:00 do 12:00 hod v starej telocvični Gymnázia Pierra de Coubertina v Piešťanoch. Príďte nakúpiť, alebo predať veci ktoré už nepotrebujete a iných potešia.

Počas bazáru sa uskutoční charitatívna zbierka formou dobrovoľného príspevku za poskytované vianočné občerstvenie.

V prípade, že máte záujme o predaj vašich vecí, alebo chcete prispieť k príprave občerstvenia pre charitatívnu zbierku, nahláste sa na tel. č.: 0908 077 957 (Katka) od 12.00 – 16.00 h. alebo emailom: pali4@centrum.sk. Priestory starej telocvične sú kapacitne obmedzené na 30 predajných miest.

Ak sa vám nepodarí dostať sa na tento vianočný bazár, alebo nepredáte všetko, čo ste chceli, prípadne nekúpite, čo ste chceli, vyskúšajte novinku nášho portálu, ktorou je  online bazár www.bazar.pnky.sk. Bazár je určený predovšetkým pre sprostredkovanie ponúk v rámci Piešťan a okolia, aby mali predávajúci a kupujúci možnosť sa stretnúť a nekupovali „mačku vo vreci“. Neznamená to však, že by tu nemohli predávať a nakupovať aj ľudia z iných miest Slovenska či sveta :-)

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.