Connect with us

Reklama

Pozvánka na ochutnávku v Mojej špajzi

Published

on

Možno chodíte okolo obchodíku so zdravou výživou a hovoríte si: „Aj by som si kúpil niečo zdravé, ale čo z toho, keď to neviem pripraviť. Určite to nebude dobré a neviem to dochutiť.“ Netreba sa báť, raz to treba skúsiť. A preto obchodík Moja špajza pre vás opäť pripravuje ochutnávku, aby vám dodal odvahu pripraviť si doma zdravé pokrmy.


DSCN0940
Takže pozývame všetkých vegetariánov, vegánov, celiatikov, priaznivcov zdravej výživy alebo len zvedavých okoloidúcich. Bude to v utorok 10. júna od 15,00 do 17,00 hod. Možno pôjdete práve z práce, tak sa určite zastavte. S kuchárom Kamilom sa môžete poradiť, ako sa to pripravuje a čo máte robiť, aby sa Vám to nerozvarilo.Pripravíme pre vás aj recepty, aby ste mohli doma skúšať a skúšať.

A čo budeme variť ? Nechajte sa prekvapiť. Nápady budeme tvoriť určite na poslednú chvíľu. No a čo. Ale ak máte tip, čo by ste radi ochutnali, dajte vedieť.

Na minulej ochutnávke, ktorá bola po Veľkej Noci sme varili zo pšena, pohánky, pšeničného bulguru a červenej šošovice.

Kto ešte nenašiel, obchodík Moja špajza nájdete na v ul. Pod Párovcami za evanjelickým kostolom pri parku, otvorený od pondelka do piatku 9,00 – 12,00 hod. 13,00 – 17,00 hod. a kto nestihne cez pracovné dni, tak potom v sobotu 9,00 – 12,00 hod.

INFO : 0948 102 199

DSCN0839

DSCN1018

-PR-

 

 

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články