Connect with us

PR Články

Potrebujete kuchyňu, či zariadiť interiér? Nechoďte ďaleko, navštívte TRENAB Piešťany

Published

on

Využívate letný čas na prerábku bytu či domu? Riešite novú kuchyňu, potrebujete nový nábytok, či návrh interiéru? V Piešťanoch by ste pri výbere dodávateľa nemali obísť spoločnosť  TRENAB Piešťany Zárukou kvality sú nielen dlhoročné skúsenosti a veľké množstvo spokojných klientov, ale  spoľahnúť sa môžete aj na znalosť svetových trendov a vysokú úroveň poskytovaných služieb. Ku kuchyni máte momentálne montáž zdarma,  samozrejmosťou je poradenstvo a počítačový 3D návrh s cenovou ponukou, 8-ročná záruka na kuchyne, či  dodávka vstavaných elektrospotrebičov rôznych značiek, ako aj ich doprava, vynesenie, odborná montáž a zapojenie.

Zákazníci sa v mnohých prípadoch obávajú toho, ako bude ich byt či dom po úpravách vyzerať. TRENAB Piešťany preto ponúka komplexné riešenie návrhu, ktoré zahŕňa poradenstvo a výmeru priamo v byte, počítačový návrh kuchyne s 3D vizualizáciou.

V ponuke nájdete rôzne štýly kuchynských liniek, z ktorých si môžete vybrať z tých klasickejších, cez provence kuchyne, až po typy obsahujúce moderné prvky nasledujúce najnovšie dizajnové trendy vo svete. Zaujímavou ponukou je aj osemročná záruka na kuchyňu, pretože spoločnosť sa rozhodne nebojí postaviť za kvalitu svojich výrobkov, ktorá je preverená dlhoročnými skúsenosťami nielen s navrhovaním, ale aj ich výrobou a montážou. 

Výroba je realizovaná na Slovensku v Trenčíne,  čo je tiež garanciou požadovanej životnosti, pomocou kvalitných korpusov DTD s hrúbkou 18 milimetrov. Estetická stránka dekorov je vytváraná vďaka farbám rakúskeho výrobcu EGGER, ktoré v súčastnosti patria k najkvalitnejším na trhu. Z jednotlivých prvkoch kuchynského nábytku si môžete vybrať až zo 182 druhov základných typov skriniek, rôznych farieb a tvarov, z ktorých sa dá poskladať každá vysnívaná linka.

Okrem spomínaných kuchynských skriniek spoločnosť TRENAB Piešťany vyrába aj atypické rozmery, ktoré sú realizované na mieru podľa požiadaviek zákazníkov. Základnú konštrukciu môžu klienti následne doplniť rozličnými druhmi kuchynských dvierok, pracovných dosiek, drezov, batérií a zásuviek s dobrzďovaním. Samozrejmosťou sú doplnky ako LED svietidlá, farebné sklá, kovania a ďalšie dekoračné prvky.

Spoločnosť ponúka tiež navrhovanie interiérov, ako aj ich kompletnú realizáciu na kľúč. Vybrať a objednať si tak môžete veľké množstvo typov nábytku, sedacích súprav, stolov a stoličiek, ale aj podlahy, medzi ktorými nájdete vinylové, laminátové a drevené. Samostatnou časťou ponuky je návrh a realizácia vstavaných skríň a šatníkov. V TRENAB Piešťany si môžete do vašej domácnosti rovnako vybrať napríkad z ponuky drezov a batérií SCHOCK, či spotrebiče od firiem ELECTROLUX, alebo AEG a iných.

14632894_1163367717089609_6264665197470595560_n

Spoločnosť TRENAB Piešťany nájdete na Bratislavskej ulici číslo 70 v Piešťanoch, navštíviť ju môžete počas pracovného týždňa v pondelok až piatok od 9.00 do 17.00 hodiny a v sobotu od 9.00 do 12.00 hodiny, k dispozícii je po dohode aj individuálny termín stretnutia.

10

PR

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články