Hľadáte pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v príjemnom prostredí v blízkosti Piešťan? Pozrite sa na ponuku z Moravian nad Váhom, kde vyrastá obytná zóna Vrchná. Zostáva v nej posledný voľný pozemok, ktorý môže byť práve váš.

Obytná zóna Vrchná – zostáva posledný voľný pozemok

Obytná zóna Vrchný je nový developerský projekt pre rodinné domy v príjemnom prostredí pod horou v obci Moravany nad Váhom. Od piešťanských kúpeľov je vzdialená len kilometer vzdušnou čiarou. Slepá ulica mimo hlavnej cesty je vybudovaná ako privátna zóna. Ponúka preto dostatok súkromia a pokojné bývanie.

Obytná zóna Vrchná – detaily projektu

V rámci projektu bolo vytvorených päť samostatných stavebných pozemkov s ideálnymi rozmermi pripravených pre modernú výstavbu rodinných domov. Projekt bol vybudovaný s inžinierskymi sieťami elektrika, plyn, vodovod, kanalizácia, optické káble (internet, TV, telefón), komunikácie a verejné osvetlenie (LED lampy). Všetky siete sa samozrejme nachádzajú už na pozemkoch.

Na pozemku 1,2,5 sa už začala výstavba rodinných domov. Voľný je posledný pozemok s výmerou 631 m2. Cena pozemku je 120 eur/m2.

Kontakt: pozemkyvrchna@centrum.sk, 0905 666 903

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972