Connect with us

Reklama

Posledné voľné byty v Trebaticiach

Published

on

Druhá bytovka v Trebaticiach s bytmi do osobného vlastníctva je pred dokončením hrubej stavby. Investor podobne ako minulý rok dodrží termín dokončenia výstavby – jeseň tohto roka. O nové byty v Trebaticiach je veľký záujem. Z 11 bytov je už v tomto momente predaných sedem. K dispozícii zostali len posledné 4. Byty v prvej bytovke sa minulý rok vypredali ešte pred jej kolaudáciou. Podobný scenár vzhľadom na kvalitu prevedenia stavby, lokalitu a ceny bytov očakáva zástupca investora Marcel Gono aj v tomto roku.

[singlepic id=14044 w=320 h=240 float=left]Kúpa bytu v Trebaticiach je spojená s viacerými zaujímavými a neštandardnými výhodami pre kupujúceho. Ten získava bonus na nákup elektra v predajni DOMOSS, poistenie kúpeného bytu zadarmo, kvalitnú saunu na prízemí bytovky. Tá bude slúžiť iba 11 majiteľom zakúpených bytov. Vysokým štandardom sú aj dostatočne veľké balkóny, pivničné priestory ku každému bytu a vlastné parkovacie miesto, všetko samozrejme v cene bytu. Každého obyvateľa určite potešia nízke prevádzkové náklady na teplo a ohrev teplej vody. Každý byt má svoj vlastný kotol a vlastnú reguláciu. Neplatíte teda nič navyše a ste sám sebe pánom.

Pokiaľ máte záujem dozvedieť sa viac, navštívte stránku www.bytovkytrebatice.sk. Obhliadku vzorového bytu si môžete dohodnúť na čísle: 0918 284 880. Rezerváciou bytu do 30.6. 2011 (k dispozícii sú už len 4 byty) sa zapojíte aj do aktuálnej súťaže. Viac informácii na www.bytovkytrebatice.sk.

Je predsa lepšie bývať vo vlastnom, ako v prenajatom.

[nggallery id=760]

ČÍTAJTE TIEŽ: Byty v Trebaticiach predané, začína sa nová výstavba

Autor: bt

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články