Už zajtra v sobotu 9. júna si budete môcť v Piešťanoch vychutnať vedecko-zábavnú oslavu 20. výročia spoločnosti ON Semiconductor Slovakia. Pri tejto príležitosti sa chystá aj vytvorenie ustanovujúceho slovenského rekordu, keď sa spojí človek a robot NAO do živej reťaze. Buďte pri tom a užite si popoludnie plné zábavy a moderných technológií.

„Sme inovatívna firma, ktorú zaujímajú autonómne technológie a inteligentná robotika. Živú reťaz chceme vytvoriť ako symbolický odkaz k čoraz intenzívnejšej spolupráci človeka a robota,“ hovorí o rekorde Peter Jurčík, HR manažér spoločnosti. Pokus o rekord je oficiálne zaregistrovaný v Slovenských rekordoch. „S robotom NAO chystáme aj veľkú mexickú vlnu. Našu oslavu 20. výročia sme poňali vedecko-zábavne. Pozývame všetkých, ktorí majú radi inovácie,“ dodáva

Podujatie je rozdelené na 5 zón – vedecká zóna, robotická zóna, zóna myslenia, zábavná zóna a pohybová zóna. Začiatok je naplánovaný na poludnie 12:00 h, pričom pokus o slovenský rekord s robotom NAO bude o 15:00 h.

Detailnejšie informácie o programe a o tom čo vás čaká v areáli spoločnosti na Vrbovskej ceste nájdete tu.

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972