Connect with us

Reklama

Podnikatelia potrebujete lacnejšiu energiu? Navštívte kontraktačné dni spoločnosti Magna E.A.

Published

on

Vo štvrtok a piatok 2. a 3. septembra 2010 sa od 9.00 do 17.00 h uskutočnia v Piešťanoch kontraktačné dni predajcu elektrickej energie a čoskoro aj plynu – spoločnosti Magna E.A.

[singlepic id=3360 w=320 h=240 float=left]Tím ľudí spoločnosti Magna E.A., ktorý sa stará o dodávku elektrickej energie pre mnohé slovenské firmy, inštitúcie a domácnosti, sa neustále rozrastá a momentálne má už cez dvadsať ľudí. Tak ako rastie počet zákazníkov, tak rastie aj počet pracovníkov, ktorí sa starajú o ich spokojnosť. Priestory na Winterovej ulici, v ktorých doposiaľ spoločnosť sídlila boli zrazu malé, a tak sa v júni presťahovala do väčších, v objekte piešťanského Auparku zo vstupom z Teplickej ulice.

Kontraktačné dni, ktoré spoločnosť pripravuje tento týždeň, sú pozvánkou predovšetkým pre podnikateľov. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o vývoji cien na na trhu s elektrinou a plynom a získať bezplatné energetické poradenstvo, neváhajte prísť. Novým záujemcom pracovníci Magna E.A. promptne vypracujú ponuky a zmluvy na odber elektriny a plynu, súčasní odberatelia si môžu dohodnúť ceny pre roky 2011 a 2012.

Pre každého návštevníka je pripravený malý darček a taktiež možnosť zapojiť sa do súťaže o zaujímavé ceny.

Kontraktačné dni spoločnosti MAGNA E.A. s.r.o. sa uskutočnia v jej priestoroch na adrese Nitrianska 18, v budove piešťanského Auparku, so vstupom z Teplickej ulice.

Kontakt:

MAGNA E.A. s.r.o.

Beethovenova 5

921 01 Piešťany

Tel: 033 79157 11

Fax: 033 7720732

www.magnaea.sk

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články