Pláž Siesta je tento víkend plná atrakcií

Pláž Siesta je tento víkend plná atrakcií

26. júla 2014 Off Od

V obľúbenej chill-out zóne pri Sĺňave stretnete majstrov sveta a Európy v štvorkajaku, zajazdíte si na bicykloch Kellys, zabavíte sa pri dobrej hudbe a navyše zažijete prezentáciu zbraní z Vojenského historického múzea.

siestaAgentúra Ruka Hore aj tento víkend prináša na pláž Siesta všetko dobré, čo v Piešťanoch máme. Pestrý celodenný program si užijú deti aj dospelí. „Chceme upozorniť na to, že sú v našom meste nádherné miesta, ale málo ich využívame. Preto všetkým ponúkame kvalitný priestor na letný oddych plný atrakcií,“ avizoval Michal Procházka.

Organizátori podujatia s názvom Siesta na pláži, pozvali slovenských reprezentantov v štvorkajaku, ktorí získali najcennejšie kovy na majstrovstvách sveta aj Európy. Každý, kto sa rád bicykluje, bude môcť vyskúšať najnovšie modeli značky Kellys a ďalším lákadlom je výstava palných zbraní po II. svetovej vojne. Deti určite poteší člnkovanie, nafukovací hrad a aquazorbing – chôdza po vodnej hladine v uzavretej plastovej guli. Samozrejmosťou je guláš a grilované špeciality. O dobrú náladu sa postará DJ Sonic.

Predpoveď počasia na tento víkend je priaznivá, takže nie je prečo váhať. Na pláži Siesta vás radi privítajú 26. a 27. júla po celý deň.

(pr)