Piešťanský pivovar po Žiwell jedenástke, Žiwell Červenej veži a Žiwlli prvom piešťanskom, chystá ďalšie pivo z vlastnej produkcie. Bude to tmavý ležiak, pre ktorý aktuálne pivovar hľadá meno. Na jeho výbere sa môžete podieľať aj vy. Stačí zahlasovať za niektorý z návrhov, alebo dať vlastný, pomocou FB aplikácie – ankety, ktorú nájdete tu.

pivo ziwell

Návrhy sú zatiaľ Black Bee(r), Havran, Raven, či Krošlákovec. Kreativite sa medze nekladú a tak môžete pokojne pridať aj váš nápad.

Pivovar momentálne produkuje tri vlastné pivá:

ŽIWELL JEDENÁSTKA 11° – 11° nefiltrovaný štvorsladový svetlý ležiak

Dôkaz toho, že aj klasický svetlý ležiak môže mať osobnosť a charakter. 4 druhy sladov – plzeňský, bavorský, viedenský a karamelový. Kvalitná porcia žateckého chmeľu. Kvasinky. Voda. Jednoduchý recept, zaujímavý výsledok.

ŽIWELL ČERVENÁ VEŽA 12° – 12° nefiltrovaný červený ležiak

Silný, chuťovo výrazný polotmavý ležiak. Týmto pivom dostáva facku bežné nudné europivo bez chuti a vône. Červená veža je pivo pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať poctivý plný ležiak.

ŽIWELL PRVÝ PIEŠŤANSKÝ 14° – 14° American IPA

Prvý. Ale rozhodne nie posledný. Prvé pivo, ktoré dozrelo v piešťanskom pivovare. Podľa všetkého prvá IPA navarená na území súčasných Piešťan. Príjemná vôňa, vyvážená chuť,
už teraz sme na ňu hrdí.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972