Connect with us

PR Články

Pivovar hľadá názov pre nový tmavý ležiak

Published

on

Piešťanský pivovar po Žiwell jedenástke, Žiwell Červenej veži a Žiwlli prvom piešťanskom, chystá ďalšie pivo z vlastnej produkcie. Bude to tmavý ležiak, pre ktorý aktuálne pivovar hľadá meno. Na jeho výbere sa môžete podieľať aj vy. Stačí zahlasovať za niektorý z návrhov, alebo dať vlastný, pomocou FB aplikácie – ankety, ktorú nájdete tu.

pivo ziwell

Návrhy sú zatiaľ Black Bee(r), Havran, Raven, či Krošlákovec. Kreativite sa medze nekladú a tak môžete pokojne pridať aj váš nápad.

Pivovar momentálne produkuje tri vlastné pivá:

ŽIWELL JEDENÁSTKA 11° – 11° nefiltrovaný štvorsladový svetlý ležiak

Dôkaz toho, že aj klasický svetlý ležiak môže mať osobnosť a charakter. 4 druhy sladov – plzeňský, bavorský, viedenský a karamelový. Kvalitná porcia žateckého chmeľu. Kvasinky. Voda. Jednoduchý recept, zaujímavý výsledok.

ŽIWELL ČERVENÁ VEŽA 12° – 12° nefiltrovaný červený ležiak

Silný, chuťovo výrazný polotmavý ležiak. Týmto pivom dostáva facku bežné nudné europivo bez chuti a vône. Červená veža je pivo pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať poctivý plný ležiak.

ŽIWELL PRVÝ PIEŠŤANSKÝ 14° – 14° American IPA

Prvý. Ale rozhodne nie posledný. Prvé pivo, ktoré dozrelo v piešťanskom pivovare. Podľa všetkého prvá IPA navarená na území súčasných Piešťan. Príjemná vôňa, vyvážená chuť,
už teraz sme na ňu hrdí.

PR

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články