Kamnamenu.sk je jednoduchý a prehľadný portál pre výber denného menu na každý deň. Nech sa nachádzate kdekoľvek v meste, máte možnosť urýchliť svoje rozhodovanie. Napriek tomu, že vznikol minulý rok, registruje viac ako 2500 kvalitných reštaurácií.

fb banner Piestany

Neviete kam ísť na obed, máte málo času, resp. bufet v práci Vám ponúka 100 rokov to isté jedlo? Mladí ľudia z portálu dennikrelax.sk pre Vás vytvorili nový praktický portál www.kamnamenu.sk. Ponúka zoznam reštaurácií takmer v každom meste. Práve tu si môžete rýchlo a jednoducho vyhľadať reštauráciu vo Vašej blízkosti. Navyše, si môžete priamo z portálu vytlačiť denné menu akejkoľvek prezentovanej reštaurácie na celý týždeň.

Tento portál je optimalizovaný pre akékoľvek zariadenie. Mobil, tablet, notebook, PC. Všetky tieto zariadenia Vám portál zobrazia v perfektnej kvalite s bezchybným obrazom. Funguje aj na princípe geolokácie. Sprístupnite Vašu polohu a systém vyhľadá vyhovujúce požiadavky Vašej aktuálnej lokality a ukáže Vám ich. Po zobrazení portálu www.kamnamenu.sk stačí len zadať mesto, v ktorom sa nachádzate. Systém automaticky ponúkne na výber množstvo reštaurácii, dokonca i konkrétnych denných menu priamo na mape!

Tento portál si pochvaľujú pracujúci ľudia, ale aj mnohí študenti. A to najmä pre jeho praktickosť, jednoduchosť, rýchlosť.

Obchodný zástupca Petr pracuje aj v Piešťanoch. „Keďže sa zúčastňujem organizácií rôznych podujatí našej firmy, každý deň sa nachádzam na inom mieste. Vždy keď si prehliadam portál, viem, kde mám najbližšie možnosť ísť na obed. Tento systém mi urýchľuje výber a šetrí čas !!!“ Ďalej si portál pochvaľuje najmä pre jeho jednoduchosť. „Začne pauza na obed, za 5 minút viem, v ktorej reštaurácií v mojom okolí mi vyhovuje denné menu. S portálom som preto spokojný a myslím, že sa tu nachádza zoznam naozaj kvalitných reštaurácií.“
Majitelia reštaurácií majú možnosť kontaktovať portál na mail kamnamenu@kamnamenu.sk. Po vzájomnej dohode bude uverejnené aj ich denné menu za výnimočne výhodných finančných podmienok.
Kompletný cenník nájdete na adrese http://www.kamnamenu.sk/cast/reklama.

Týmto ďakujeme za vytvorenie praktického portálu šikovným piešťanským programátorom z firmy Q7.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972