Connect with us

Reklama

Piešťany chodia aj na kamnamenu.sk

Published

on

Kamnamenu.sk je jednoduchý a prehľadný portál pre výber denného menu na každý deň. Nech sa nachádzate kdekoľvek v meste, máte možnosť urýchliť svoje rozhodovanie. Napriek tomu, že vznikol minulý rok, registruje viac ako 2500 kvalitných reštaurácií.

fb banner Piestany

Neviete kam ísť na obed, máte málo času, resp. bufet v práci Vám ponúka 100 rokov to isté jedlo? Mladí ľudia z portálu dennikrelax.sk pre Vás vytvorili nový praktický portál www.kamnamenu.sk. Ponúka zoznam reštaurácií takmer v každom meste. Práve tu si môžete rýchlo a jednoducho vyhľadať reštauráciu vo Vašej blízkosti. Navyše, si môžete priamo z portálu vytlačiť denné menu akejkoľvek prezentovanej reštaurácie na celý týždeň.

Tento portál je optimalizovaný pre akékoľvek zariadenie. Mobil, tablet, notebook, PC. Všetky tieto zariadenia Vám portál zobrazia v perfektnej kvalite s bezchybným obrazom. Funguje aj na princípe geolokácie. Sprístupnite Vašu polohu a systém vyhľadá vyhovujúce požiadavky Vašej aktuálnej lokality a ukáže Vám ich. Po zobrazení portálu www.kamnamenu.sk stačí len zadať mesto, v ktorom sa nachádzate. Systém automaticky ponúkne na výber množstvo reštaurácii, dokonca i konkrétnych denných menu priamo na mape!

Tento portál si pochvaľujú pracujúci ľudia, ale aj mnohí študenti. A to najmä pre jeho praktickosť, jednoduchosť, rýchlosť.

Obchodný zástupca Petr pracuje aj v Piešťanoch. „Keďže sa zúčastňujem organizácií rôznych podujatí našej firmy, každý deň sa nachádzam na inom mieste. Vždy keď si prehliadam portál, viem, kde mám najbližšie možnosť ísť na obed. Tento systém mi urýchľuje výber a šetrí čas !!!“ Ďalej si portál pochvaľuje najmä pre jeho jednoduchosť. „Začne pauza na obed, za 5 minút viem, v ktorej reštaurácií v mojom okolí mi vyhovuje denné menu. S portálom som preto spokojný a myslím, že sa tu nachádza zoznam naozaj kvalitných reštaurácií.“
Majitelia reštaurácií majú možnosť kontaktovať portál na mail kamnamenu@kamnamenu.sk. Po vzájomnej dohode bude uverejnené aj ich denné menu za výnimočne výhodných finančných podmienok.
Kompletný cenník nájdete na adrese http://www.kamnamenu.sk/cast/reklama.

Týmto ďakujeme za vytvorenie praktického portálu šikovným piešťanským programátorom z firmy Q7.

PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články