YouTube – Môj život, Légia Záhorie, Môj Prvý Tábor, Športové hry o život, World Dance a Zázračný ateliér – to sú názvy pobytových letných táborov, ktoré ponúka všetkým deťom občianske združenie Piešťanský klokan počas prázdnin v roku 2016.

„Vyberte ten najlepší a najvhodnejší pre Vaše dieťa. Zamyslite sa nad jeho povahou, temperamentom, túžbami. Ponúkame tábory pre každého… Najmenších uspíme rozprávkou na dobrú noc, tých väčších určite unaví diskotéka,“ pozývajú organizátori na Leto s klokanom. „Ktorýkoľvek tábor z našej ponuky vyberiete, Vaše dieťa čaká okrem špeciálneho programu podľa zvolenej témy aj klasický táborák, skvelá nočná hra, diskotéka, voľba sympaťáka oddielu, každodenné kúpanie, vzájomné športové zápolenie, ping-pongový turnaj s vedúcimi, súťaž o najkrajší hrad z piesku. Schladíme a vybláznime sa v Aqualande Moravia.“

 

Všetky tábory sa konajú v malebnom prostredí obce Moravský sv. Ján, v rekreačnom stredisku a Škole v prírode Piesočná a Piešťanský klokan ponúka aj bonusovú možnosť: Každý si môže  v rámci týždňového pobytu vyskúšať tábor s inou tématikou z našej ponuky. Ak by sa mu to „u susedov“ zapáčilo viac, určite nájdeme možnosť „prestupu“.

Priaznivcom videoblogov bude vyhovovať tábor YouTube – môj život, kde môžu získať skúsenosti ako vytvoriť a zostrihať vlastné video. Deťom sa po celý čas budú venovať aj viacerí obľúbení YouTuberi.

Légia Záhorie – je určený pre „akčných tvrďasov“. Naučia sa základy taktiky boja v lese či budovách, všeličo o zbraniach, ktoré používa naša armáda, čaká ich aj nočná bojová hra a ďalšie náročné úlohy.

Môj prvý tábor – ocenia rodičia všetkých malých nezbedníkov, ktorí sa radi túlajú do rozprávkového sveta. Pripravení sú Mimoni, Alvin a Chipmunkovia, ale aj tajomný hrad Transylvánia.

Športové hry o život – si môžu zahrať všetci dobrodružne založení chalani aj dievčatá. Zlepšia si kondičku a naučia sa tiež, ako prežiť v prírode bez všetkých výdobytkov moderného života.

World Dance – jednoducho pre tých, ktorí sa radi vyjadrujú pohybom, tancom. Zábava, nové kroky a choreografia nebudú chýbať.

Zázračný ateliér – tvoria aktivity pre umelecké duše, ktoré sa neboja zašpiniť si ruky. Pravý tábor, ktorý umožní každému jednotlivcovi prejaviť svoje vlastné nadanie.

Všetky potrebné informácie a prihlášku na pobytový tábor nájdete na www.piestanskyklokan.com.

klokan
A nezabudnite – Leto s klokanom bude plné radosti a zážitkov!

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972