Connect with us

PR Články

Piešťanská bicyklovačka na Sieste

Published

on

Voda, slnko, vychladené pivko, čapovaná kofola a krútiace sa kolesá. Vezmite svoj bicykel a vyrazte za zábavou na Siesta pláž na cyklookruhu okolo Sĺňavy.

 

 

Kedy? 15.8.2015

O koľkej? 10.00 – 17.00 h

OD Domoss sa spojil so slovenským výrobcom bicyklov Kellys a letným občerstvením Siesta pláž, aby pre vás pripravil super letnú bicyklovú sobotu.

kellys

Pripravili sme pre vás súťaže v jazdení na bicykloch, otestovať si môžete svoju kondičku na trase okolo celej Sĺňavy. Každý, kto sa zapojí do súťaže, dostane zaujímavý darček.

Privezieme aj aktuálne modely pre rok 2015, ktoré si môžete vyskúšať a aj kúpiť.

Exkluzívne predstavíme aj niektoré modely naplánované pre rok 2016.

ikona_25rokov_DOMOSS_vo_farbe_FINAL_krivkyKým vy budete relaxovať, naši technici sa postarajú o vaše bicykle. Skontrolujú stav vášho bicykla a odporučia prípadný ďalší servis. Základné opravy ako namazanie retiazky alebo pritiahnutie uvoľnených skrutiek vybavíme na mieste.

Pre každého návštevníka máme zľavu 25% na nákup bicyklov Kellys. Že už bicykel od nás máte? Ešte lepšie! Každý majiteľ Domoss bicykla dostane vychladenú kofolu. Stačí sa preukázať nálepkou Domoss na bicykli.

Príďte 15.8.2015 na Siesta pláž a pomôžte nám nájsť najstarší bicykel z Domossu. Na majiteľa, ktorý dokáže, že jeho bicykel má najvyšší vek, čaká zaujímavá odmena.

V prípade nepriaznivého počasia sa akcia nekoná.

SiestaPR

 

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články