Voda, slnko, vychladené pivko, čapovaná kofola a krútiace sa kolesá. Vezmite svoj bicykel a vyrazte za zábavou na Siesta pláž na cyklookruhu okolo Sĺňavy.

 

 

Kedy? 15.8.2015

O koľkej? 10.00 – 17.00 h

OD Domoss sa spojil so slovenským výrobcom bicyklov Kellys a letným občerstvením Siesta pláž, aby pre vás pripravil super letnú bicyklovú sobotu.

kellys

Pripravili sme pre vás súťaže v jazdení na bicykloch, otestovať si môžete svoju kondičku na trase okolo celej Sĺňavy. Každý, kto sa zapojí do súťaže, dostane zaujímavý darček.

Privezieme aj aktuálne modely pre rok 2015, ktoré si môžete vyskúšať a aj kúpiť.

Exkluzívne predstavíme aj niektoré modely naplánované pre rok 2016.

ikona_25rokov_DOMOSS_vo_farbe_FINAL_krivkyKým vy budete relaxovať, naši technici sa postarajú o vaše bicykle. Skontrolujú stav vášho bicykla a odporučia prípadný ďalší servis. Základné opravy ako namazanie retiazky alebo pritiahnutie uvoľnených skrutiek vybavíme na mieste.

Pre každého návštevníka máme zľavu 25% na nákup bicyklov Kellys. Že už bicykel od nás máte? Ešte lepšie! Každý majiteľ Domoss bicykla dostane vychladenú kofolu. Stačí sa preukázať nálepkou Domoss na bicykli.

Príďte 15.8.2015 na Siesta pláž a pomôžte nám nájsť najstarší bicykel z Domossu. Na majiteľa, ktorý dokáže, že jeho bicykel má najvyšší vek, čaká zaujímavá odmena.

V prípade nepriaznivého počasia sa akcia nekoná.

SiestaPR

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972