Petr Veverka: Riešenie malej abecedy námetov

Petr Veverka: Riešenie malej abecedy námetov

2. novembra 2014 Off Od PNky.sk

Volám sa Petr Veverka, som dôchodca (67 r.), v komunálnych voľbách kandidujem ako nezávislý kandidát za iniciatívu Spoločne pre Piešťany vo volebnom obvode č. 1, pod číslom 35.

veverkaSPP

Som ženatý, otec troch detí a starý otec troch vnúčat. V rámci činnosti mojej hudobnej agentúry som pripravil viacero kultúrnych podujatí a obnovil tradíciu krojovaných ANNA BÁLOV. Podporujem zachovanie železničnej trate Piešťany-Vrbové a vybudovanie cyklotrasy z Piešťan do Vrbového, súbežne so železnicou.

Mojím cieľom je presadzovať oprávnené požiadavky voličov v mestskom zastupiteľstve a verím, že činnosťou občianskej iniciatívy SPOLOČNE PRE PIEŠŤANY dokážeme zabezpečiť správny tok finančných prostriedkov k ich realizácii.

Tomáš Hudcovič si ako kandidát na primátora zaslúži podporu širokej verejnosti za svoj príkladný osobný život a občiansku iniciatívu. I ja jeho kandidatúru podporujem.

 

Konštruktívnymi rokovaniami Mestského zastupiteľstva Piešťany si viem predstaviť aj riešenie „MALEJ  ABECEDY“ NÁMETOV:

A – areál Mlyny a cestovinárne, amfiteáter, B bezpečnosť v meste, C čistota v meste, cyklochodníky,  Ddlhodobý prenájom kúpaliska EVA, E eurofondy a ich čerpanie, F – fontána pred kinom Fontána a jej sfunkčnenie, G – Grand hotel Slovan, H – hotel Lipa, CH – chodníky v meste, I – investori domáci a zahraniční, J – jedinečné možnosti kúpeľného mesta Piešťany, K – KOCKA a trhovisko pred Kockou, L – letisko, lodenica, letné kino, M – medzinárodné hudobné festivaly, N – nemocnica s poliklinikou a jej vybavenosť, O – obchvat mesta, P – podchod pod nástupišťami železničnej stanice na Priemyselnú ulicu, R – rozdeľovanie finančných prostriedkov transparentne,  S – „seniorský parlament“-vznik, školské a detské ihriská, T – technické pamiatky v meste, Uumelecké záhrady v meste, V – využitie nového vrtu s termálnou vodou,  Z – železničná stanica a Predstaničné námestie.

Petr Veverka