Connect with us

Reklama

Parádne firemné predmety a originálne darčeky na mieru

Published

on

Plánujete veľkú akciu, podnikáte alebo sa chcete len zviditeľniť? Máme pre vás skvelý tip! Vychytaný dodávateľ v oblasti grafického, textilného priemyslu a reklamných predmetov, Mona Plus, vám zaručene pomôže.

[singlepic id=29909 w=320 h=240 float=right]V Mone Plus vám navrhnú a potlačia zaujímavé prezentačné predmety, ktoré vaši priatelia, alebo obchodní partneri neodložia bokom. Športujete? Mona Plus, ponúka široký výber tričiek, na ktoré si môžete dať potlačiť alebo vyšiť svoje tímové meno, logo či šťastné číslo. Tiež majú širokú ponuku návrhu katalógov, kalendárov, pozvánok, vizitiek a oveľa viac.

Pýtali sme sa Pavla Tonkoviča, majiteľa firmy či existuje objednávka, ktorú by nedokázali zrealizovať: „Sme schopní zrealizovať aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov. Napríklad teraz máme skvelú novinku – darčekové víno s motívom fľaše, ktorý si zákazník môže sám navrhnúť.“

A čo je najlepšie? Pavol Tonkovič, nám prezradil: „Pri výrobe používame najnovšiu technológiu digitálnej tlače, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou a nízkou cenou. Potlač na akomkoľvek materiáli je ostrá a odolná.“

Celý sortiment nájdete na webe www.monaplus.sk. Viac informácií získate na 033 762 1288 alebo info@monaplus.sk.

[nggallery id=1662]

Text a foto: PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články