Connect with us

Reklama

Overený systém sadrokartónov dodáva I.P.O.S. už dvadsať rokov

Published

on

Firma I.P.O.S. Piešťany sa zaoberá predajom sadrokartónového systému RIGIPS ako aj jeho certifikovanou a odbornou montážou a poradenstvom.  O odbornosti a kvalitách svedčí množstvo spokojných zákazníkov a kvalitne odvedených stavieb ako aj účasť projektu architekta Ivana Brucha na prestížnej súťaži  Saint-Gobain Gypsum International Trophy Awards, na ktorom sa  I.P.O.S. Piešťany podieľal ako dodávateľ a zhotoviteľ.

Pod rukami firmy už vzniklo nespočetné množstvo výrobných a obchodných priestorov ale aj interiérov rodinných domov a drobných stavieb.

mini-ipos22

I.P.O.S. Piešťany,  s.r.o.  bola založená v roku 1993 so zameraním na predaj sadrokartónových systémov. Na našom trhu si s postupom času dovtedy len veľmi málo známy stavebný materiál vybudoval svojou ľahkosťou a inovatívnosťou stále miesto medzi najpoužívanejšími stavebnými materiálmi.  Postupom rokov sa sortiment predajne rozšíril o stavebnú chémiu, malty, lepidlá, minerálnu tepelnú izoláciu, polystyrén alebo cement.

mini-ipos1

V nových predajných a skladových priestoroch firmy na Vrbovskej ceste 48 (vedľa pneuservisu MIKONA) môžete zakúpiť aj kvalitné kované záhradné náradie DEWIT, špičkové profesionálne elektrické náradie Kress, závlahové systémy, stavebné fúriky alebo záhradnícky substrát.

(PR)

mini-ipos4   mini-ipos6

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články