Reklama

Overený systém sadrokartónov dodáva I.P.O.S. už dvadsať rokov

By 9. septembra 2014No Comments

Firma I.P.O.S. Piešťany sa zaoberá predajom sadrokartónového systému RIGIPS ako aj jeho certifikovanou a odbornou montážou a poradenstvom.  O odbornosti a kvalitách svedčí množstvo spokojných zákazníkov a kvalitne odvedených stavieb ako aj účasť projektu architekta Ivana Brucha na prestížnej súťaži  Saint-Gobain Gypsum International Trophy Awards, na ktorom sa  I.P.O.S. Piešťany podieľal ako dodávateľ a zhotoviteľ.

Pod rukami firmy už vzniklo nespočetné množstvo výrobných a obchodných priestorov ale aj interiérov rodinných domov a drobných stavieb.

mini-ipos22

I.P.O.S. Piešťany,  s.r.o.  bola založená v roku 1993 so zameraním na predaj sadrokartónových systémov. Na našom trhu si s postupom času dovtedy len veľmi málo známy stavebný materiál vybudoval svojou ľahkosťou a inovatívnosťou stále miesto medzi najpoužívanejšími stavebnými materiálmi.  Postupom rokov sa sortiment predajne rozšíril o stavebnú chémiu, malty, lepidlá, minerálnu tepelnú izoláciu, polystyrén alebo cement.

mini-ipos1

V nových predajných a skladových priestoroch firmy na Vrbovskej ceste 48 (vedľa pneuservisu MIKONA) môžete zakúpiť aj kvalitné kované záhradné náradie DEWIT, špičkové profesionálne elektrické náradie Kress, závlahové systémy, stavebné fúriky alebo záhradnícky substrát.

(PR)

mini-ipos4   mini-ipos6

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972