Connect with us

Reklama

Otvorenie Hotela HARMÓNIA 3* a Hotela ALEGRO 3* Piešťany

Published

on

Predposledný februárový pondelok 2015 sa slávnostným rautom otvorili dva hotely v tichej časti piešťanskej kúpeľnej zóny v obci Banka – Hotel Harmónia 3* a Hotel Alegro 3*. Obidva hotely sú situované v tichom a zdravom prostredí, na ľavej strane jazera Sĺňava a práve táto pozícia im dáva veľké možnosti v uspokojení potrieb širokej škály turistov.

 2010-08-09 08.13.11

Hotel HARMÓNIA 3* nadväzuje na úspešnú minulosť a tradície hotela Odevák 3*, ktorý slúžil rekreantom viac ako 60 rokov a táto skúsenosť je garanciou kvalitného servisu pre zákazníka. Hotel ponúka klientom za pomerne nízke ceny vysokú kvalitu ubytovacích, stravovacích a doplnkových služieb. Hotel je vyhľadávanou destináciou pre klientov stredného a vyššieho veku s cieľom čerpania kvalitných služieb v hotelovom Relax-Centre, zameranom na riešenie problémov s pohybovým ústrojenstvom a súvisiacimi patológiami. Pohodový oddych je dopĺňaný výbornou a bohatou stravou, širokospektrálnym kultúrnym programom a starostlivosťou o klienta.

 Hotel ALEGRO 3* sa profiluje ako zariadenie určené pre rodinný a detský oddych a vďaka svojej vybavenosti aj pre kongresovú turistiku. Vďaka priestranným rokovacím priestorom je vhodný na usporiadanie rodinných podujatí, svadieb, osláv narodenín, oslava výročia a rovnako pre mladých.

Dávame do pozornosti aj iniciatívu vedenia hotelov HARMÓNIA 3* a ALEGRO 3* o založení občianskeho združenia (OZ) s názvom „ZA ZDRAVÍM DO PIEŠŤAN“. OZ bude združovať zainteresované subjekty v obci Banka (Piešťany) a jeho hlavným poslaním bude väčšia propagácia cestovného ruchu v tejto časti kúpeľného mesta Piešťany. Činnosť OZ bude rôznorodá, zameraná na propagáciu členov v Slovenskej republike a zahraničí, rovnako organizovanie kultúrno-športových aktivít.

 Tlačová správa

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články