Otestujte svoju angličtinu a vyhrajte jazykový kurz

4. októbra 2012 Off Od PNky.sk

Chcete sa začať učiť angličtinu, alebo sa v nej zdokonaliť? Ak nájdete v nasledujúcom komixe správne aspoň tri chyby (je ich tam viac :-) ), pošlete nám ich na náš email, budete zaradení do žrebovania o 3-mesačný kurz anglického jazyka v hodnote 100 eur v súkromnej jazykovej škole CM Languages.

Pre zaradenie do žrebovania treba poslať na email sutaz@pnky.sk zoznam chýb v nasledujúcom komixe. Ak budú aspoň tri správne určené, budete zaradení do žrebovania o jazykový kurz. V emaili uveďte svoje meno, adresu a kontaktné telefónne číslo. Odpovede posielajte do piatku 12. októbra 2012. (Pre lepšiu čitateľnosť si obrázok zväčšíte kliknutím.)

[singlepic id=35771 w=520 h= float=center]

O CM Languages

Jazyková škola CM Languages známa aj vďaka svojim mimoškolským aktivitám otvára už svoj 11. rok. CM Languages sústredila aktuálne všetky svoje aktivity pod jednu strechu na Winterovej ulici, pri evanjelickom kostole. Momentálne má škola 8 učební s rozlohou 200 m2 a je najväčšou v Piešťanoch a okolí.
Priestory na Winterovej 4B, ktoré škola využíva, boli počas leta rozšírené o jazykové centrum pre deti. Vyučovanie detí prebieha hravou formou. Nechýbajú pesničky, básničky ani rozprávky. Zatiaľčo sa učia deti, môžu sa vzdelávať i ich rodičia. Ukážková hodina detskej výučby sa uskutoční 11.10. o 18:00 h v Kursalone.


Študenti majú k dispozícii najmodernejšie technológie vrátane interaktívnej tabule, ktorá umožňuje využívanie moderných metód výučby cudzích jazykov. Venuje sa im šesť rodených anglicky hovoriacich lektorov, Španiel aj Ruska a tri desiatky slovenských učiteľov. CM Languages ponúka revolučnú Direct Method for English (DME), pri ktorej lektor zachováva na hodine prirodzené tempo konverzácie. Cieľom je odstrániť návyk rozmýšľania a prekladania si viet a gramatických javov z rodného jazyka do angličtiny. 
CM Languages zabezpečuje aj výučbu vo firmách. Momentálne škola spolupracuje s viac ako štyridsiatimi firmami v Piešťanoch a okolí, ale aj v Novom Meste nad Váhom, Trnave, Hlohovci a v Bratislave.
V nadchádzajúcom školskom roku CML opäť pripravuje tradičné aktivity ako hľadanie veľkonočných vajíčok, futbalový turnaj a obľúbené vedomostné súťaže Quiz Night.

Autor: pr