Connect with us

Reklama

Osvieženie v bazénoch hotela Korekt

Published

on

V tropických horúčavách, ale aj počas príjemných letných dní nájdu návštevníci a obyvatelia Piešťan osvieženie vo vonkajších bazénoch hotela Korekt. V tichom prostredí na ľavom brehu Sĺňavy, blízko vodnolyžiarskeho vleku nájdete aj tenisové kurty, bar a reštauráciu.

[singlepic id=32442 w=320 h=240 float=left]„Ak sa chcete okúpať v Piešťanoch a neviete kde, pozývame vás na hotelový bazén, ktorý je otvorený pre širokú verejnosť od rána do večera,“ povedala Michaela Hollá z hotelu Korekt. Aktuálna teplota vody je podľa jej slov 26 až 28 stupňov. Veľký bazén má rozmery 18 x 5,5 m a detský bazénik 4,5 x 4,5 m. Zdarma sú k dispozícii drevené lehátka so slnečníkmi pri bazéne.

[singlepic id=32450 w=320 h=240 float=right]Celodenný vstup pre dospelých je 5 eur, deti zaplatia o polovicu menej. Od 15.00 h sa cena vstupného znižuje na 3 eurá (dospelí) a 1,5 eura (deti do 10 rokov). Otvorené je od 9.30 do 19.00 h.

V areáli hotela sa môžu návštevníci odreagovať aj na tenisových kurtoch. Deti poteší trampolína a ihrisko. Občerstvenie ponúka hotelová reštaurácia a bar.

Text a foto: PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články