Connect with us

PR Články

Osvieženie a lahôdky pre chuťové poháriky nájdete pri Sĺňave

Published

on

Pri oddychu na Sĺňave si môžete dopriať aj príjemné lahodné občerstvenie v Saint Tropez Bare v areáli Campingu Pullmann. Tento týždeň pre vás pripravili okrem štandardnej ponuky aj skvelú točenú zmrzlinu, ktorá padne vhod pri aktuálnych horúčavách. Lahodné osvieženie si môžete dopriať aj v podobe ľadovej drte.

V Saint Tropez Bare sa môžete potešiť tiež prvotriednym čapovaným pivom točeným výčapným systémom Nostalgia. Pri prejazde cyklotrasou si zastávka na pivku u “Pullmanna” našla už veľa priaznivcov. Na pivo sú Chlapci na panvici, ktorí sa oň starajú, veľmi hákliví a pristupujú k nemu s veľkou profesionalitou od údržby a čistoty pivného potrubia až po jeho servírovanie.

pivo s logom

Piatky a soboty patria v priestoroch Campingu Pullmann a Saint Tropez Baru grilovaným špecialitám. Domáce hovädzie burgre, BBQ rebierka, krídelka Buffalo wings a iné grilované špeciality pre vás pripravujú v tieto dni Chlapci na panvici.  Samozrejmosťou sú aj sezónne špeciality alebo veľmi obľúbená držková polievka, ktorá si našla už svoju stálu klientelu.

rebra s logom

Chlapci na panvici sú nová partia kreatívnych chalanov, ktorí sa snažia priniesť čerstvý vánok do piešťanskej gastronómie. Zaoberajú sa i cateringom pre rodinné oslavy, či firemné akcie, ale taktiež vyrábajú výnimočné domáce produkty z kvalitných surovín.

hamburger s logom

PR

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Reklama

Populárne články