Pri oddychu na Sĺňave si môžete dopriať aj príjemné lahodné občerstvenie v Saint Tropez Bare v areáli Campingu Pullmann. Tento týždeň pre vás pripravili okrem štandardnej ponuky aj skvelú točenú zmrzlinu, ktorá padne vhod pri aktuálnych horúčavách. Lahodné osvieženie si môžete dopriať aj v podobe ľadovej drte.

V Saint Tropez Bare sa môžete potešiť tiež prvotriednym čapovaným pivom točeným výčapným systémom Nostalgia. Pri prejazde cyklotrasou si zastávka na pivku u “Pullmanna” našla už veľa priaznivcov. Na pivo sú Chlapci na panvici, ktorí sa oň starajú, veľmi hákliví a pristupujú k nemu s veľkou profesionalitou od údržby a čistoty pivného potrubia až po jeho servírovanie.

pivo s logom

Piatky a soboty patria v priestoroch Campingu Pullmann a Saint Tropez Baru grilovaným špecialitám. Domáce hovädzie burgre, BBQ rebierka, krídelka Buffalo wings a iné grilované špeciality pre vás pripravujú v tieto dni Chlapci na panvici.  Samozrejmosťou sú aj sezónne špeciality alebo veľmi obľúbená držková polievka, ktorá si našla už svoju stálu klientelu.

rebra s logom

Chlapci na panvici sú nová partia kreatívnych chalanov, ktorí sa snažia priniesť čerstvý vánok do piešťanskej gastronómie. Zaoberajú sa i cateringom pre rodinné oslavy, či firemné akcie, ale taktiež vyrábajú výnimočné domáce produkty z kvalitných surovín.

hamburger s logom

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972