Národný týždeň manželstva bude tento rok prebiehať od 10. do 16. februára v týždni osláv sv. Valentína. Je to týždenná iniciatíva na podporu manželstva, ktorej cieľom je propagovať a podporiť manželstvo ako vzácnu hodnotu pre moderného človeka. Spokojné manželstvo nie je samozrejmosť, ale vzťah, ktorý je potrebné rozvíjať. Témou  jedenásteho ročníka na Slovensku je Príbeh nášho manželstva.

Celosvetová kampaň The Marriage Week, ktorej je NTM súčasťou,  prebieha už od roku 1997. Prvý raz sa uskutočnila v Anglicku v sídle vlády spolu s vtedajším premiérom Johnom Majorom a jeho manželkou Normou. O rok neskôr otvárali podujatie vo svojom úrade nový predseda vlády Tony Blair a jeho manželka Cherie. V nasledujúcich rokoch sa kampaň rozšírila za hranice Anglicka a dnes je do nej zapojených takmer 30 krajín sveta.
Národný týždeň manželstva sa na Slovensko dostal v roku 2010.

V rámci Národného týždňa manželstva pre vás v pobočke Centra pomoci pre rodinu v Piešťanoch pripravili viacero zaujímavých aktivít a ponúk.

Ako manželia môžete získať zaujímavé akcie a zľavy:

Záhradné centrum Charvát poskytne 10% zľavu pri nákupe rezaných kvetov / kvetinových boxov každému zákazníkovi, ktorý sa pri pokladni preukáže  1. obrúčkou alebo 2. fotografiou so svojou manželkou, alebo priateľkou (stačí foto v telefóne).

Kaviareň Kľú-chik na Kollárovej ulici č. 12 (vchod z Kukučínovej) – ponúka v tomto týždni pre každý manželský pár, ktorý sa preukáže svadobnou fotografiou, k bežnému účtu pohár Prosecca Hamšík D.O.C. na účet podniku.

Reštaurácia Kompas má pre manželov zľavu 10% na denné menu – počas celého týždňa (preukážete sa obrúčkami, alebo svadobnou fotografiou). Ďalej ponúka pre páry zľavu 10% na Valentínske menu – 14.2.2020 od 17:30 hod (rezerváciu je nutné urobiť do 13.2.2020) Cena pred zľavou je 25€ / 2 osoby.
V cene je: prípitok Cinzáno, predjedlo: Šunková rolka s mandľovým syrom, bagetka, hl. jedlo: Špikované kuracie prsia so slivkou, slivková omáčka, 1/2 ryža, 1/2 americké zemiaky, dezert.

Kadernícky salón Martina, Pod Párovcami 5159 (vedľa predajne Paráda pri evanj. kostole) ponúka akciu pre manželov, ktorí prídu spolu – úprava účesu manžela bude zadarmo (1+1 zadarmo).

Duchovné a vzdelávacie aktivity:

– 11.2.2020 o 18:40 – poklona pred sv. oltárnou v kostole sv. Štefana venovaná téme manželstva

– 12.2.2020 o 19:00 – prednáška Mgr.Lucie Drábikovej,PhD – Slepé uličky v manželstve, ktorá bude v pastoračnom centre pri kostole sv. Cyrila a Metóda

– 15.2.2020 o 19:00 premietanie filmu pre manželov na I. stupni CSŠ.

TS CPPR

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972