Piváreň na rohu pripravila pre rodičov a ich deti zaujímavý celodenný program. Príďte spolu s deťmi, ukážte vysvedčenie a dostanete odmenu. Školáci kofolu a rodičia pivo. Oslávte koniec školského roka na BBQ párty.

Zatiaľ čo dospelí sa môžu zdarma zapojiť do zábavného pivného turnaja tzv. Beer pong (alebo piv-pong), deti môžu vyskúšať maľovanie na tvár a zmeniť sa na čokoľvek, napríklad aj na Spidermana alebo princeznú. Hlad zaženiete overenými špecialitami z grilu ako bravčová/kuracia cigánska v žemli, varená kukurica či iné.

Môžete sa tiež zapojiť do súťaže All4Life o hodnotné ceny (napr. BMW 5 na 4 dni). Vyhodnotenie sa uskutoční hneď v deň konania, takže rovno zistíte, či pri vás stála šťastena.  Celým dňom vás bude sprevádzať príjemná hudba a na večer vás čaká živé vystúpenie hudobnej skupiny.

„Záleží nám na komunite ľudí, ktorá žije v blízkosti nášho podniku. Aj preto sme sa rozhodli organizovať rodinné akcie tak, aby sme vzťahy ešte viac prehlbovali. Výsledok stojí za to, u nás zažijete príjemnú rodinnú atmosféru. Čaká  vás deň plný zábavy, hier (aj pre dospelých) a kvalitného jedla, ktoré si môžete vychutnať s naším širokým výberom pív. Ako prví organizujeme turnaj v Beer-pongu a každý kto sa zapojí získa odmenu. Víťaz si navyše odnesie jedinečný pohár. Veríme, že sme vás našim srdečným programom oslovili a spoločne príjemný deň v našej Pivárni na rohu. Cíťte sa u nás ako doma,“ pozývajú na sobotu 30. júna majitelia podniku  Katka a Tomáš.

Pre tých čo piváreň ešte nepoznajú, nájdete ju na rohu Dubovej ulice a Orviského kútu.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972