Connect with us

Reklama

Orgonity čoskoro dostupné u Dina

Published

on

Harmonizér a transformátor negatívnej energie orgonit je zmesou organickej živice a veľkého množstva malých kovových častíc a kryštálov. Funguje tak, že živica do seba natiahne energiu zo svojho okolia, tá sa odrážaním od kovových častíc prečistí a potom orgonit vyžaruje vitálnu, zdraviu prospešnú energiu.

[singlepic id=16115 w=320 h=240 float=left]Orgonové akumulátory objavil rakúsky psychológ a psychyater Dr. Wilhelm Reich. Tvrdil, že všadeprítomná vemírna energia, ktorú nazval Orgon, je zastúpená vo všetkých živých organizmoch. Východné civilizácie ju nazývajú prána (India), čchi (Čína) alebo qi, huna, ódická energia.

Orgonity, ktoré budú čoskoro dostupné u Dina, priaznivo pôsobia [singlepic id=16116 w=320 h=240 float=right]na všetky živé organizmy, neutralizujú geopatogénne a psychosomatické zóny, elektrosmog, majú silné ochranné a regeneračné účinky, zlepšujú spánok, čistia vodu a predlžujú trvanlivosť a kvalitu potravín.

Pri výbere vhodného orgonitu treba brať do úvahy znečistenie prostredia, kde bude orgonit pôsobiť. Vybrať sa dá aj podľa liečivých kameňov prislúchajúcim k jednotlivým znameniam zverokruhu. Ďalším kritériom môže byť čakra alebo ľudské orgány, ktoré treba stimulovať. Najjednoduchšie je vybrať si ogronit podľa vlastnej intuície.

[nggallery id=897]

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR

Continue Reading

Trendingx

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.