Tak ako po minulé roky, Hotel Granit je počas prázdninových dní (už dva týždne ) plne otvorený pre širokú verejnosť. V ponuke je nielen príjemné posedenie na novej terase, ale tento rok, počas leta, aj nové raňajkové menu, miešané nápoje, chutná Granit Café, bazény, oddychová zóna, multifunkčné ihrisko, petangové ihrisko a pre najmenších aj trampolína.

V príjemnom prostredí zámočku dýchajúceho históriou kúpeľného ústavu a privátneho parku môžete využiť vonkajší bazén, moderný vnútorný bazén a dva detské bazéniky. Bazény sú otvorené denne, v pondelok až piatok od 7.00 h do 21.00 h a počas víkendov od 9:00 h do 21:00 h. Vstup je možný jednorázovo, ale aj na permanentku, ktorú je možné zakúpiť si priamo na recepcii kúpeľného ústavu.

Počas horúcich letných dní si môžete relax užiť do sýta na pohodlných lehátkach, lavičkách a moderných tulivakoch v interiéri alebo v exteriéri. Počas prvých dvoch júlových týždňov si obyvatelia i návštevníci Piešťan do sýta začali užívať všetko, čo im Hotel Granit ponúka, s konštatovaním, že bazény uprostred nádhernej záhrady s parkom, ale i posedenie na terase sú skutočným relaxom v centre Piešťan.

Občerstvenie si  môžete dopriať priamo pri bazéne alebo v Lobby Bare František, kde sú pre vás pripravené okrem iného aj chutné dezerty. Nestíhate raňajky doma? Žiaden problém, pretože terasa baru je otvorená už od 7.00 h a všetkých návštevníkov i okoloidúcich láka svojou bohatou raňajkovou ponukou.

Využiť môžete aj jazdu kočom po centre Piešťan.

Ak si potrebujete oddýchnuť a načerpať novú energiu, neváhajte a príďte k nám. Aj v centre mesta si môžete užiť relax, pohodu a oddych, pretože Hotel Granit vytvára “Váš domov mimo domova”.

Hotel Granit Piešťany
kúpeľný ústav
Teplická 81, 921 01
Piešťany
tel.: 033/ 7983 111
mob.: 0917 924 143

WWW.GRANITPIESTANY.SK

WWW.FACEBOOK.COM/GRANITHOTELS

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972