Connect with us

Novinky

Objavte miesto, ktoré vás zahreje

Published

on

Zažite pravú vianočnú atmosféru v elegantnom prostredí kaviarne Mon Bijou, oddýchnite si a načerpajte novú energiu v predvianočnom zhone. Nájdete ju na okraji parku, len na skok od pešej zóny i kina. Tradičný interiér dopĺňajú neobyčajné pochúťky vyrobené s láskou z čerstvých surovín.

Príjemným prekvapením sú raňajky, na ktorých si môžete pochutiť od pondelka do piatku v čase od 08.00 do 10.00 hodiny. Na svoje si prídu i priaznivci zdravej výživy.

Počas celého dňa sú v ponuke vianočné domáce koláčiky, tortičky aj ovocné poháre. Pre mlsné jazýčky sú pripravené domáce waffle s rozličnými prílohami. To všetko je doplnené exkluzívnou talianskou kávou Filicori, voňavými čajmi s čerstvým ovocím a na mieste pripravovanými miešanými nápojmi. Špecialitou je originálny punč Mon Bijou pripravený podľa vlastnej receptúry.

Ak hľadáte miesto, kde si budete môcť oddýchnuť od predvianočného zhonu, ohriať sa a vychutnať si pokojnú atmosféru, Mon Bijou je tou správnou voľbou. Nechajte sa zlákať kvalitnými, čerstvými pochúťkami z domácich surovín. Priestory kaviarne sú tiež ideálnym miestom pre rodinné posedenia, oslavy, ale aj vianočné večierky a stretnutia s priateľmi. Príďte presvedčiť seba aj svoje zmysly do tradičnej piešťanskej kaviarne Mon Bijou na Beethovenovej 16.

Viac o prevádzke sa dozviete na stránke Mon Bijou

Advertisement
Hello GPT

PR

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články