Obchodný dom PRIOR Piešťany zažije v piatok 29. septembra významné jubileum, od otvorenia totiž uplynie už 34 rokov, nakoľko postavený bol v roku 1983. Vo svojich priestoroch v súčasnosti ponúka rozmanitý sortiment od potravín, cez oblečenie, knihy, potreby pre domácnosť, ale nájdete tam aj predajňu nábytku a služby interiérového štúdia, kaderníckeho a masážneho salónu, manikúru, pedikúru, opravu obuvi a ešte mnoho ďalších tovarov i služieb. Oslava ponúkne návštevníkom bohatý program, vystúpia v ňom hudobná skupina EMI, tanečníci zo Základnej umeleckej školy v Piešťanoch, detský súbor Pacholíček, dogdance so svojimi psíkmi predvedie Saša Vavrová, na pláne je módna prehliadka i maľovanie na tvár a tešiť sa môžete na speváčku Marcelu Molnárovú. Chýbať nebude ani predvádzanie áut viacerých výrobcov a oko fanúšikov motorizmu určite potešia aj veterány. Vstup na podujatie je voľný a navyše zadarmo sa môžete občerstviť chutným gulášom.

História OD PRIOR na SLovensku siaha svojim vznikom až do roku 1964, kedy bola spoločnosť založená. V roku 1992 sa vznikom akciovej spoločnosti stala 100% súkromnou spoločnosťou s niekoľkoročnou tradíciou a s viac ako 40 000 metrov štvocových.

Sieť OD PRIOR má v súčasnosti na Slovensku 10 obchodných domov v mestách Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin – momentálne vo výstavbe nové OC Martin, Partizánske, Piešťany, Považská Bystrica, Prievidza, Trenčín, Žiar nad Hronom a Zvolen. Všetky OD sa nachádzajú v centrách miest a vyznačujú sa vysokou návštevnosťou (od 7 do 10 tis. návštevníkov v OD za deň). Fungujú na báze realitných obchodov a ponúkajú na prenájom obchodné, skladové, kancelárske a reklamné plochy.

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972