Connect with us

Reklama

Nový vzorový dom v Moravanoch nad Váhom

Published

on

O projekte nových rodinných domov s názvom „Bývanie pod lesom“ už asi počul každý. Táto lokalita sa rozprestiera v príjemnom prostredí v Moravanoch nad Váhom. Ide už o integrovanú súčasť Moravian. Samozrejmosťou je kompletne dokončená infraštruktúra, dokončené chodníky, prístupová cesta, či verejné osvetlenie. Takže žiadne polovičné riešenia, žiaden prach a hluk. A práve teraz je k nahliadnutiu dokončený nový vzorový dom.

[singlepic id=11973 w=320 h=240 float=left]Významným bonusom je poloha lokality – tak blízko prírody, tak ďaleko od civilizácie a predsa tak blízko… Autom je to do centra Piešťan len 5 minút. Atmosféra a harmónia lokality vás však pohltí. Miesto pre život si tu našli obyvatelia z celého Slovenska: z Bratislavy, zo Žiliny, z Trnavy, ale aj rodení Piešťanci a rodiny z blízkeho okolia. Príďte sa sami presvedčiť. Teraz na jar vás určite upútajú okolité zazelenané priestranstvá.

Rodinný dom okrem príjemnej lokality poskytuje samozrejme vysoký komfort bývania. Na 150 m² bývania nájdete 5 izieb, 2 kúpeľne, garáž. Príďte si sami prezrieť nový [singlepic id=11972 w=320 h=240 float=right]vzorový dom navrhnutý podľa aktuálnych trendov. K domu samozrejme patrí priestranná záhrada. Inšpirujte sa aj vy jarným slnkom a navrhnite si svoju vlastnú záhradku k novému domu. Pomôžeme vám.

Okolie tejto lokality Vám ponúka nespočetné príležitosti k aktívnemu tráveniu voľného času. V neďalekom kúpeľnom parku si nájdete veľa možností na relax, športovanie, či príjemné prechádzky. Rajom pre rybárov je blízky rybník Striebornica, mnohým budú určite vyhovovať výlety do neďalekých lesov plných húb. Len kilometer je vzdialené piešťanské golfové ihrisko. V zime môžete absolvovať príjemnú lyžovačku na Bezovci.

K dispozícii sú už len 3 posledné domy. V prípade záujmu o ďalšie informácie, či prehliadku nového vzorového domu volajte: 0918 284 880. Viac informácii, aktuálne fotografie a dokonca virtuálnu prehliadku domu si môžete spustiť na stránke: www.byvaniepodlesom.sk. Partnerom projektu je predajca DOMOSS, ktorý venuje kupujúcemu pri kúpe domu 1 000 Eur šek na nákup tovaru v jeho predajniach.

[nggallery id=614]

Autor: PR

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články