Connect with us

Novinky

Nové byty v Častkovciach, ktoré uspokoja vaše požiadavky

Published

on

Spoločnosť Royaldom realizuje v obci Častkovce projekt, ktorým ulahodí snáď každému, kto aktuálne hľadá bývanie v pokojnom a ničím nerušenom prostredí. V tejto oblasti už Royaldom postavil niekoľko rodinných, či  bytových domov a teraz  pre vás stavia ďalšie byty v zaujímavom koncepte.

V lokalite sa nachádza početná zástavba obecných bytov, avšak bez možnosti odkúpenia. Neoreal v spolupráci s Royaldom má pre vás ponuku šitú na mieru.

Troj a štvorizbové byty s bezproblémovým parkovaním

Projekt obsahuje celkovo 14 bytov. V ponuke je 7 trojizbových bytov (72,41 m²), s možnosťou umiestnenia predzáhradky a 7 štvorizbových  (82,09 m²), s možnosťou využitia priestrannej terasy. A

K bytom je možné dokúpiť tzv. „štandard“. Nemenej zaujímavá je ponuka dokončenia bytu na kľúč, podľa vlastných individuálnych (aj špecifických) požiadaviek.

Komfort bývania zaručuje nielen vlastný vchod do každého bytu, ale aj murovaný základ z tehál, čo je v dnešnej dobe málo vídaným javom a svedčí to o tom, že spoločnosť Royaldom kladie dôraz na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Medzi bytmi sú nosné steny a izolácia, čo zaručí akustický komfort. Tieto vlastnosti však nie sú jediné, ktoré si získajú vašu pozornosť.

V objatí prírody

Obec Častkovce sa môže pýšiť svojou polohou v blízkosti Malých Karpát. Okolitá krása vám vyrazí dych a zároveň poskytne dostatočnú pohodu. V obci máte takisto mnoho možností na aktívny oddych v prírode či relax v tunajšom nádhernom parku.

Výborná dostupnosť

Do okolitých miest to nemáte ďaleko. Bytové domy sa nachádzajú 8 km od Nového Mesta nad Váhom a 15 km od Piešťan. Najbližšie napojenie na diaľnicu D1 smer Bratislava alebo Žilina je len 12 km.

Kompletná občianska vybavenosť

V obci máte k dispozícii potraviny, poštu, materskú aj základnú školu, kaviareň, detské ihriská a športovisko. Materská a základná škola sú zapojené do vzdelávacieho programu „Škola plná života“. Vďaka tomu je vyučovanie už od 1. ročníka rozšírené o anglický jazyk a informatiku.

TIP: FUTBALOVÁ ŠKOLA ROYALDOM –  V ČASTKOVCIACH SA NACHÁDZA AJ FUTBALOVÁ ŠKOLA ROYALDOM, KTORÁ ROBÍ NÁBOR DETÍ OD 5 DO 15 ROKOV. VEDIE DETI K AKTÍVNEMU ŠPORTU SO ZAMERANÍM NA FUTBAL A PONÚKA IM KVALITNÉ TRÉNINGOVÉ PODMIENKY PRE ŠPORTOVÝ RAST.

Za kultúrou k susedom

Hneď vo vedľajšej obci sa nachádza kultúrno-historická pamiatka Čachtický hrad. Určite ste už počuli o Čachtickej pani Alžbete Bátoriovej. Je najznámejšou masovou vrahyňou v slovenských a maďarských dejinách. Alebo to nie je celkom tak? Navštívte Čachtice a urobte si svoj vlastný názor.

K nasťahovaniu už čoskoro

Byty v Častkovciach budú čoskoro pripravené. Predpokladaný koniec stavebných prác je naplánovaný október 2018, takže termín kolaudácie je za rohom. Do kolaudácie sú byty dokonca za zvýhodnenú cenu 84 900 eur, preto nezaháľajte.

Chcete sa dozvedieť viac? Navštívte webovú stránku

www.neoreal.sk

Informujte sa u nás o ponuke a získajte domov vašich snov.

+421 911 147 939
Tomáš Andel

PR

Aktuality

COVID automat: Okres Piešťany bude bordový. Čo to znamená?

Published

on

By

Epidemiologická situácia v piešťanskom regióne sa počas uplynulých dní zlepšila. Po piatich týždňoch v čiernej farbe bude od pondelka 22. marca zaradený medzi bordové okresy, ktoré sa riadia III. stupňom varovania. Výraznejšie uvoľnenie to však neznamená.

Mapu Slovenska s rozdelením okresov podľa pandemickej situácie platným od pondelka 22. marca zverejnilo ministerstvo zdravotníctva. Čiernych bude 20 okresov, medzi nimi aj Myjava a Nové Mesto nad Váhom. Trnava a Piešťany dostanú bordovú farbu, Hlohovec je v III. stupni varovania už tento týždeň.

Znamená to možnosť otvorenia materských škôl a prvého stupňa základných škôl. To však záleží na odporúčaní regionálneho hygienika. Napríklad v Hlohovci na aktuálny týždeň Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trnave neodporučil otvoriť školy v plnom rozsahu. Prezenčná výučba tam od pondelka (15. marca) začala iba pre štvrtinu žiakov základných škôl a tretinu škôlkárov. Išlo o deti zamestnancov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a zamestnancov s nevyhnutným prezenčným výkonom práce – teda tých rodičov, ktorí nemôžu pracovať z domu. „Rovnako sa prezenčná forma výučby týka aj žiakov, ktorým podmienky neumožňujú prístup k dištančnému vzdelávaniu,“ informovalo mesto Hlohovec. V akom rozsahu sa od 22. marca otvoria školy v okrese Piešťany zatiaľ nevieme. Bude to záležať aj na zriaďovateľoch, ktorými sú mestá, obce a cirkev.

Na pohyb v prírode v rámci svojho okresu obyvatelia bordových regiónov nepotrebujú test. Cesty medzi okresmi za účelom pobytu v prírode však ešte nie sú povolené. Vyplýva to z uznesenia vlády, ktoré je platné od 3. marca nad rámec pravidiel COVID automatu. Vláda týmto uznesením zrušila výnimku na vychádzky do prírody mimo okres.

Pre ľudí, ktorí sa doteraz museli každých sedem dní testovať kvôli práci, sa nič nemení. Testy sú v III. stupni varovania aj naďalej platné iba týždeň. Toto opatrenie sa podľa COVID automatu uvoľňuje až v II. stupni varovania, v ktorom testy platia 14 dní. V I. stupni je to 21 dní.

Text: Martin Palkovič Grafika: Ministerstvo zdravotníctva SR

Continue Reading

Aktuality

Ako sa skontaktovať so svojim lekárom?

Published

on

By

Väčšina ambulantných lekárov ordinuje, konzultácie poskytujú aj prostredníctvom telefonických rozhovorov a e-mailových správ.

Úloha ambulantných lekárov a zdravotných sestier v systéme poskytovania zdravotnej starostlivosti je nezastupiteľná. Už vyše roka sa s plným nasadením starajú o svojich pacientov v podmienkach pandémie ochorenia Covid-19. To znamená, že konzultácie poskytujú aj prostredníctvom telefonických rozhovorov alebo cez e-maily. Preto sú, špeciálne tí zo všeobecných ambulancií, v súčasnosti veľmi vyťažení a môže sa stať, že nezareagujú ihneď, pretože telefonujú s iným pacientom. Pre zvýšenie dostupnosti sme ambulanciám s väčším počtom pacientov sme odporučili zriadiť o jednu telefónnu linku viac.

V prípade, že sa ani opakovane nedovoláte alebo nedostanete spätnú väzbu v primeranom čase, môžete sa obrátiť na Odbor zdravotníctva Úradu Trnavského samosprávneho kraja na 0335 559 491 alebo dostupnostlekara@trnava-vuc.sk.

Zdroj a foto: TS TTSK

Continue Reading

Aktuality

Nákup pre ľudí v núdzi môžete spraviť aj tento týždeň

Published

on

By

Trvanlivé potraviny a drogéria už pomohli desiatkam rodín z Piešťan a blízkeho okolia. Ak chcete prispieť, môžete nákup priniesť do vznikajúceho kultúrno-kreatívneho centra Arta. Rozdelenie nákupov zabezpečuje Centrum pomoci človeku Piešťany.

Rok trvajúca pandémia koronavírusu zapríčinila, že mnohí ľudia si po uhradení nákladov na bývanie nemôžu dovoliť nakupovať ani bežné veci. Od začiatku marca im pomáhajú dobrovoľníci, ktorí v centre Arta na Kollárovej ulici vytvorili priestor, kam Piešťanci nosia trvanlivé potraviny a drogériu. Ľuďom, ktorí prišli o prácu alebo im zomrel niekto blízky, čo zhoršilo ich finančnú situáciu, rozdeľuje tieto nákupy Centrum pomoci človeku Piešťany.

Vďaka desiatkam dobrovoľných príspevkov sa podarilo iba počas uplynulého týždňa pomôcť tridsiatim rodinám. Zbierka preto pokračuje aj tento týždeň. Záujemcovia môžu priniesť nákupy do Arty v stredu a v piatok od 16.00 do 18.00 h.


Potraviny: trvanlivé mlieko, detská krupica, cereálie, vločky, musli, cukor, cestoviny, slížiky, múka, ryža, sáčkové polievky, čaj, strukoviny (šošovica, fazuľa, hrach), konzervy (paštéty, rybičky), zemiaky, jablká, kečup, horčica, kakao, müsli, korenie, rasca, majorán, piškóty, keksíky, sladkosti

Drogéria: sprchový šampón, mydlo, pasta, kefky (aj detské), detské plienky (veľkosť 1-4), papierové vreckovky, toaletný papier.

Čističe: jar, prach na pranie, čistič na podlahy, wc čistič


Tento týždeň sme opäť preberali vaše “malé nákupy”. Cez víkend ich odovzdáme Centru pomoci človeku 🙌🏼 a…

Posted by Arta on Friday, March 12, 2021

 

Text: Martin Palkovič

Continue Reading

Reklama

Populárne články