Spoločnosť Royaldom realizuje v obci Častkovce projekt, ktorým ulahodí snáď každému, kto aktuálne hľadá bývanie v pokojnom a ničím nerušenom prostredí. V tejto oblasti už Royaldom postavil niekoľko rodinných, či  bytových domov a teraz  pre vás stavia ďalšie byty v zaujímavom koncepte.

V lokalite sa nachádza početná zástavba obecných bytov, avšak bez možnosti odkúpenia. Neoreal v spolupráci s Royaldom má pre vás ponuku šitú na mieru.

Troj a štvorizbové byty s bezproblémovým parkovaním

Projekt obsahuje celkovo 14 bytov. V ponuke je 7 trojizbových bytov (72,41 m²), s možnosťou umiestnenia predzáhradky a 7 štvorizbových  (82,09 m²), s možnosťou využitia priestrannej terasy. A

K bytom je možné dokúpiť tzv. „štandard“. Nemenej zaujímavá je ponuka dokončenia bytu na kľúč, podľa vlastných individuálnych (aj špecifických) požiadaviek.

Komfort bývania zaručuje nielen vlastný vchod do každého bytu, ale aj murovaný základ z tehál, čo je v dnešnej dobe málo vídaným javom a svedčí to o tom, že spoločnosť Royaldom kladie dôraz na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Medzi bytmi sú nosné steny a izolácia, čo zaručí akustický komfort. Tieto vlastnosti však nie sú jediné, ktoré si získajú vašu pozornosť.

V objatí prírody

Obec Častkovce sa môže pýšiť svojou polohou v blízkosti Malých Karpát. Okolitá krása vám vyrazí dych a zároveň poskytne dostatočnú pohodu. V obci máte takisto mnoho možností na aktívny oddych v prírode či relax v tunajšom nádhernom parku.

Výborná dostupnosť

Do okolitých miest to nemáte ďaleko. Bytové domy sa nachádzajú 8 km od Nového Mesta nad Váhom a 15 km od Piešťan. Najbližšie napojenie na diaľnicu D1 smer Bratislava alebo Žilina je len 12 km.

Kompletná občianska vybavenosť

V obci máte k dispozícii potraviny, poštu, materskú aj základnú školu, kaviareň, detské ihriská a športovisko. Materská a základná škola sú zapojené do vzdelávacieho programu „Škola plná života“. Vďaka tomu je vyučovanie už od 1. ročníka rozšírené o anglický jazyk a informatiku.

TIP: FUTBALOVÁ ŠKOLA ROYALDOM –  V ČASTKOVCIACH SA NACHÁDZA AJ FUTBALOVÁ ŠKOLA ROYALDOM, KTORÁ ROBÍ NÁBOR DETÍ OD 5 DO 15 ROKOV. VEDIE DETI K AKTÍVNEMU ŠPORTU SO ZAMERANÍM NA FUTBAL A PONÚKA IM KVALITNÉ TRÉNINGOVÉ PODMIENKY PRE ŠPORTOVÝ RAST.

Za kultúrou k susedom

Hneď vo vedľajšej obci sa nachádza kultúrno-historická pamiatka Čachtický hrad. Určite ste už počuli o Čachtickej pani Alžbete Bátoriovej. Je najznámejšou masovou vrahyňou v slovenských a maďarských dejinách. Alebo to nie je celkom tak? Navštívte Čachtice a urobte si svoj vlastný názor.

K nasťahovaniu už čoskoro

Byty v Častkovciach budú čoskoro pripravené. Predpokladaný koniec stavebných prác je naplánovaný október 2018, takže termín kolaudácie je za rohom. Do kolaudácie sú byty dokonca za zvýhodnenú cenu 84 900 eur, preto nezaháľajte.

Chcete sa dozvedieť viac? Navštívte webovú stránku

www.neoreal.sk

Informujte sa u nás o ponuke a získajte domov vašich snov.

+421 911 147 939
Tomáš Andel

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972