Connect with us

Reklama

Nie je škôlka, ako škôlka

Published

on

Február bol nielen posledným zimným mesiacom v roku, ale zároveň aj obdobím, kedy rodičia zapisovali svoje ratolesti do materských škôl. Veľa rodičov si kládlo otázku, do ktorej škôlky svoje dieťa zapísať. Hlavne, aké najdôležitejšie kritériá zvoliť.

[singlepic id=12349 w=320 h=240 float=left]Určite je dôležité, aby umiestnenie škôlky vyhovovalo čo sa týka dopravy k nej. Možno zohráva rolu aj to, či v danej škôlke má dieťa aj moja kamarátka. Alebo čas prevádzky … Pre mňa bolo a vždy bude dôležité to, čo škôlka ponúka. Koľko detí je v triede, aké aktivity ponúka škôlka a hlavne ako sa deťom v škôlke venujú učiteľky … o toto sa snažíme i my. A s týmto úmyslom sme zriadili bilingválnu materskú školu v Piešťanoch.

Už trojročné deti majú veľký záujem o okolitý svet, spoznávajú radi nové veci, učia sa im. V našej materskej škole ponúkame deťom nielen individuálny prístup v triedach s maximálnym počtom 12 detí, ale aj stálu pomoc a poradenstvo školského psychológa. Činnosti v oblasti cudzieho jazyka – angličtina, uskutočňujeme hravou formou, ktorá deti nesmierne baví. Lásku k športu a pohybovým aktivitám rozvíjame najmä orientáciou na golf, tenis a plávanie. Ostatný čas je vyplnený podľa výchovno-vzdelávacieho prístupu (ISCED 0) a potrieb detí.

Prečo o tom píšem? Chcem ponúknuť mamičkám a oteckom možnosť dať ich dieťa do našej škôlky. Ešte máme voľnú kapacitu. Teda: DAJTE DEŤOM VIAC !

Viola Boledovičová, riaditeľka 1.BSMš Piešťany

[nggallery id=646]

Foto: 1BSMš Piešťany

Continue Reading

Názory

ŽiWell pozýva na degustačné menu z Libanonu

Published

on

By

Séria obľúbených degustačných večerov pokračuje. Na štvrtkový (18. marca) večer sú prepravené špeciality libanonskej kuchyne:

1, Muhammara – dip z červenej papriky a orechov s pita chlebom (orechy, lepok)

2, Libanonské mäsové guličky v paradajkovej omáčke so škoricou

3, Mujadara – šošovicová ryža s karamelizovanou cibuľou

4, Sladké, sezamové tahini cookies s mandľovou múkou a medom (sezam, orechy)

Jedlo si môžete zobrať so sebou z Piešťanského pivovaru alebo vám ho dovezú domov. Celé menu má cca 600 g a vystačí pre 1 veľmi hladného alebo 2 mierne hladných gurmánov. Cena kompletného menu je 9,90 €.

Objednávajte do štvrtku 15:00 h. Rozvoz od 17:30 do 19:30 h. Využite akciu a zľavu viac ako 30%. Objednajte si set 6 x 0,44 l plechovka Staročeský ležiak ŽiWELL. Bežná cena 14,40 € zľavnená cena teraz 9,90 €. Recenziu na toto výborné pivo nájdete tu.


REZERVÁCIA:

Urobte si rezerváciu a pomôžte nám naplánovať, koľko porcií uvariť, zároveň si svoju porciu pozichrujete.

Do správy SMS cez FB alebo whatsapp 0949 409 900, 0948 191 750, napíšte:

MENO:

ČAS:

POČET PORCIÍ:

ADRESU ak chcete menu doviezť domov:

TELEFÓN:

CHCEM set 6x plechovka piva ŽiWELL za 9,9 € ÁNO/ NIE


PR / Photo by Christelle Hayek on Unsplash

Continue Reading

Novinky

Dukátové buchtičky aj ďalšie pochúťky si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu.

Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma.

Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900.

PR

Continue Reading

PR Články

Trhaný burger, divinové ragú aj ďalšie špeciality si môžete objednať cez e-shop

Published

on

By

Piešťanský pivovar ŽiWell spustil e-shop, ktorý umožňuje expresné objednávky z celotýždňového menu. Jedlo si môžete objednať na rozvoz alebo osobný odber (Rekreačná 3). Piešťanský pivovar ŽiWell pripravil pestrý výber, na svoje si prídu aj vegetariáni. Rozvoz po Piešťanoch, Banke a Moravanoch nad Váhom je zdarma. Rozvoz do 15 km stojí 1,5 eur a pri objednávke nad 20 eur je tiež zdarma. Celú ponuku nájdete na https://jedlo.ziwell.sk. Objednávať môžete aj cez WhatsApp 0949 409 900. PR
Continue Reading

Reklama

Populárne články